Stěhujete se do nového města? Nebo už v Kolíně pár let bydlíte, ale přemýšlíte o novém připojení internetu? Pak je tu pro vás internet Kolín, který má v nabídce řadu možností internetového připojení, z nichž si vybere opravdu každý.

V nabídce pro připojení máme mnoho možností, které se hodí jak do bytu, domu či bytového domu. Rádi vám poskytneme také internet na chatu. Vybírat můžete:

Náš operátor vám pomůže s výběrem a poradí vám s připojením internetu dle vašich potřeb a dle možností na vaší adrese.

Kvalitní internet od poskytovatele PřipojTo.cz

PřipojTo.cz v Kolíně

Na internetu dnes trávíme mnoho času, ale hlavně přes něj spoustu věcí dokážeme zařídit. Pro někoho je internet celodenní obživa, v takovém případě vyžaduje opravdu kvalitní internet. Pro někoho je internet zábava, kterou vám poskytne ve formě stahování filmů, stahování fotek, přísunu informací, rešerše zdrojů i stahování hudby a dalších dat. O přísunu zábavy by vám mohli vyprávět hráči, kteří přes internet pařili nejednu hru. Někteří se dokonce kvalifikovali až do e-sportu, kde se hraním her online dá slušně uživit. A zatím vším stál na začátku právě internet. Je jasné, že takový olympionista v e-sportu už vyžaduje velmi rychlý přenos dat i stahování. Můžete také zjistit rychlost internetu pomocí měření rychlosti internetu. Možná zjistíte, že byste potřebovali trochu jinou internet speed.

Mrkněte a ověřte si dostupnost připojení k internetu i na vaší Kolínské adrese nebo v okolí města Kolín.

Internet Kolín

Rychlý internet Kolín s rychlou instalací. Vyplňte náš formulář pro více informací.

Nebo volejte: +420 792 315 084

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami

Optika

Optika 250

Rychlost až 250 Mb/s

Pokud hledáte nejstabilnější internetové připojení, optický tarif vám umožní používat náročné aplikace bez prodlev.

299 Kč / měsíc

po 6 měsících 399 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 15 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 250 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 250 Mb/s

Optika 500

Rychlost až 500 Mb/s

Optický tarif, který vám umožní streamovat videa v kvalitě 4K, stahovat velké soubory a používat náročné aplikace s minimální prodlevou.

299 Kč / měsíc

po 6 měsících 499 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 15 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 500 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 500 Mb/s

Optika 1000

Rychlost až 1000 Mb/s

Tarif ideální pro velké domácnosti, které používají internet současně na víc zařízeních. S rychlostí až 1 Gb/s můžete streamovat videa v kvalitě 4K a používat náročné aplikace.

299 Kč / měsíc

po 6 měsících 699 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 30 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 1000 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 500 Mb/s

Optika 2000

Rychlost až 2000 Mb/s

Nejnovější a nejrychlejší tarif. Ideální pro větší množství uživatelů, kteří používají internet pro náročné aplikace, jako jsou videohovory v kvalitě 4K a virtuální realita.

299 Kč / měsíc

po 6 měsících 899 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 30 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 2000 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 1000 Mb/s

Pevný a bezdrátový internet

Internet 20 Mb/s

Tarif na chatu je vhodný pro běžné použití internetu, prohlížení webových stránek, poslech hudby, nebo posílání e-mailů.

149 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 5 zařízení najednou

 • Rychlost stahování až 20 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 2 Mb/s

Internet 50 Mb/s

Tento tarif je ideální, pokud rádi sledujete videa na internetu, stahujete menší soubory nebo hrajete online hry.

249 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 5 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 50 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 5 Mb/s

Internet 100 Mb/s

Tento tarif se hodí pro ty, kdo streamují videa, chtějí hrát online hry bez sekání a používají náročné aplikace.

349 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 15 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 100 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 20 Mb/s

Internet 250 Mb/s

Tento tarif využijete pro streamování videí v kvalitě 4K a používání náročných aplikací bez prodlev.

449 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 30 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 250 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 25 Mb/s

Internet Kolín za skvělou cenu

Pokud hledáte stabilní vysokorychlostní internet v Kolíně i jeho okolí, neváhejte se obrátit na naši společnost PripojTo.cz. Poskytujeme rychlý internet, na který se můžete spolehnout za skvělou cenu. Ať už potřebujete internet vzduchem nebo internet kabelem, jste tu správně.
V nabídce máme také připojení k internetu od všech dostupných poskytovatelů, výjimkou nejsou ani známí internetoví operátoři v čele, jako je T-Mobile nebo Vodafone.

Nejlepší je na tom to, že pokud nevíte, který internet je pro vás ten nejvýhodnější, můžete se poradit s naším operátorem. Operátoři znají všechna dostupná internetová připojení a pomohou vám tak vybrat internet na míru pro vás. Stačí vyplnit nezávazný formulář uvedený výše a jeden z našich specialistů se vám ozve a podle vašich možností a preferencí vám poradí ten nejlepší internet pro vás.

Internet Kolín od společnosti PripojTo.cz máte bez starostí, poskytovatel vám zajistí servis, službu i následnou péči. Zároveň je k dispozici na infolinkách 24 hodin denně. Na jakékoli problémy s internetovým připojením, pokud někdy nastanou, nebudete nikdy sami. Pokud nás ale nezaskočí nečekaná vichřice či jiné nepředpokládané jevy, tak vám internet pofrčí kvalitně s vysokým pokrytím po celou dobu.

Internet Kolín s kvalitním a vysokorychlostním internetem

Internet Kolín a okolí

Internet Kolín vám poskytne vysokou rychlost, zajímavou rychlost uploadu a zároveň nízkou cenou. Aktuálně se jedná o nejlepší nabídku připojení k internetu, kterou můžete na území Kolína získat. Myslíte, že rychlost stahování 500 mb/s je jen sci-fi? U nás to není ani nejvyšší rychlost odesílání dat, natož rychlost stahování. Internetové připojení můžete mít buď formou ADSL internetu nebo Wi-Fi. Stačí si vybrat, vyplnit formulář, domluvit se s operátorem, a poté u vás připojení k internetu bude do 24 hodin. Kromě internetového připojení si můžete pořídit další službu, třeba televizi nebo volání.

Připojení k internetu v dalších městech

Připojit k internetu dokážeme prakticky každého, bez ohledu na adresu či vaše požadavky na technologii. U nás se můžete spolehnout na dobrý signál. Naše internetové připojení pokrývá více než 98 % území České republiky. Pokud hledáte levné internetové připojení v Kolíně, jste tu správně.