Máte za sebou dny plné hledání internetového připojení, ale prozatím jste nic nenalezli? Na trhu je spousty nabídek, avšak nejsou dokonalé. Často se jedná o sdílení internetu, kdy máte na měsíc omezená data, nabídka vysoce převyšuje vaše finanční možnosti anebo vás jednoduše neoslovila. Máme pro vás příjemnou zprávu. Je konec vašeho trápení. Na PripojTo.cz naleznete několik nabídek internetu od různých poskytovatelů a jejích srovnání.
My poskytujeme komplexní službu. Nejen, že vám zajistíme připojení, ale stále pro vás budeme k dispozici 24hodin / 7 denně.
Vyberte si z širokého seznamu internetového připojení a dostanete kvalitní, stabilní a bezpečný internet. Dostupný a snadno ovladatelný. Rychlý a bez zbytečné odezvy.

Velká města jako Karlovy Vary jsou protkány kabely a LTE sítí, na kterých lze zřídit internetové připojení i do vaší domácnosti. Podle adresy se společně s operátorem domluvíte na typu připojení. PripojTo.cz poskytuje připojení nejen v Karlových Varech, ale i v jeho blízkém okolí. Naše výhody a silné stránky jsou nízká cena, vysoká rychlost a garantovaná stabilita.

Internet na doma vyžaduje téměř každá generace. Mladiství ke studiu, starší k práci a odpočinku. Dnešní školství vede databázi známek na internetu a rodiče žáků tak mají prospěch a docházku svého dítěte pevně pod kontrolou. Dospělí zase ukojí veškeré své potřeby. Stáhnou si oblíbený film, zarezervují letenky na rodinnou dovolenou a vyřídí nákup vánočních dárků pod stromeček.

Vybírat je možné z internetového připojení kabelem (ADSL internetDSL internet, VDSL internet) a připojení vzduchem (wi-fi připojení, LTE připojení, 4G připojení). Přesný a vhodný typ připojení s vámi vyřeší náš operátor, který vás bude v případě zájmu kontaktovat.
Internet na doma je nutností pro moderní život. Chcete-li udržet krok s dobou, strávíte na webových stránkách v průměru dvě hodiny denně.
Neváhejte a ověřte si dostupnost připojení k internetu i na Vaší adrese v Karlových Varech.

Internet Karlovy Vary

Nejlevnější internet Karlovy Vary!
Vyplňte náš formulář a získejte připojení do 24h.

Nebo volejte: +420 792 315 084

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami

Pevný a bezdrátový internet

Internet 20 Mb/s

Tarif na chatu je vhodný pro běžné použití internetu, prohlížení webových stránek, poslech hudby, nebo posílání e-mailů.

149 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 5 zařízení najednou

 • Rychlost stahování až 20 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 2 Mb/s

Internet 50 Mb/s

Tento tarif je ideální, pokud rádi sledujete videa na internetu, stahujete menší soubory nebo hrajete online hry.

249 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 5 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 50 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 5 Mb/s

Internet 100 Mb/s

Tento tarif se hodí pro ty, kdo streamují videa, chtějí hrát online hry bez sekání a používají náročné aplikace.

349 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 15 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 100 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 20 Mb/s

Internet 250 Mb/s

Tento tarif využijete pro streamování videí v kvalitě 4K a používání náročných aplikací bez prodlev.

449 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 30 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 250 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 25 Mb/s

Optika

Optika 250

Rychlost až 250 Mb/s

Pokud hledáte nejstabilnější internetové připojení, optický tarif vám umožní používat náročné aplikace bez prodlev.

299 Kč / měsíc

po 6 měsících 399 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 15 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 250 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 250 Mb/s

Optika 500

Rychlost až 500 Mb/s

Optický tarif, který vám umožní streamovat videa v kvalitě 4K, stahovat velké soubory a používat náročné aplikace s minimální prodlevou.

299 Kč / měsíc

po 6 měsících 499 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 15 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 500 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 500 Mb/s

Optika 1000

Rychlost až 1000 Mb/s

Tarif ideální pro velké domácnosti, které používají internet současně na víc zařízeních. S rychlostí až 1 Gb/s můžete streamovat videa v kvalitě 4K a používat náročné aplikace.

299 Kč / měsíc

po 6 měsících 699 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 30 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 1000 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 500 Mb/s

Optika 2000

Rychlost až 2000 Mb/s

Nejnovější a nejrychlejší tarif. Ideální pro větší množství uživatelů, kteří používají internet pro náročné aplikace, jako jsou videohovory v kvalitě 4K a virtuální realita.

299 Kč / měsíc

po 6 měsících 899 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 30 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 2000 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 1000 Mb/s

Nejlevnější internet Karlovy Vary

Internetové připojení je v dnešní době naprostým standardem u většiny domácností. Internet používáme v mnoha oblastech lidské činnosti, ať už pro zábavu, práci, či studium. Proto není divu, že většina lidí shání co nejlevnější internet. PripojTo.cz je projekt, kde jednoduše najdete ty nejzajímavější nabídky předních operátorů za bezkonkurenční cenu.

Z naší nabídky si vybere doopravdy každý, ať už internet používáte jako plnohodnotný pracovní nástroj nebo pouze pro zábavu. Po vyplnění jednoduchého formuláře uvedeného výše se vám ozve náš operátor a probere s vámi možnosti připojení u vás doma. Vysvětlí vám výhody a nevýhody jednotlivých nabídek a společně naleznete optimální nabídku pro Vaše potřeby.

Jak si představujete kvalitní službu? Internet, u kterého se nemusíte bát výpadku, má kvalitní a pevný signál a není nijak omezen, co se týká stahování dat. Není nic horšího, než když uprostřed hraní oblíbené hry dostanete zprávu o vyčerpání limitu. Jestliže trávíte na internetu veškerý čas, zařiďte si připojení po síti neboli kabelem.

Internet Olomouc

Jen co ráno vstanete, berete do ruky telefon a už surfujete a hledáte ranní zprávy? Přes den neustále hledáte vhodné a relevantní informace pro svoje podnikání a večer se odreagujete u oceněné počítačové online hry? Pak je pro vás pevné připojení to pravé. Kabelové připojení je neomezené. Navíc zajišťuje větší stabilitu signálu, není ovlivněno povětrnostními vlivy, jako jsou bouřky či vichřice a chrání vaše data. Nikdo kromě vás se na něj nenapojí. Připojíte se kdekoliv v pohodlí domova díky Wi-fi modemu.
Připojte se k stovkám domácností, které využívají služby naší společnosti. Máte-li zájem, může být součástí instalace i televize přes internet, která je novou bránou do světa rodinné zábavy. Stovky zábavných programů, ze kterých si vybere doopravdy každý. Internet Karlovy Vary nabízí podporu 24/7 a pokrytí 99% celého Karlovarského kraje.

Připojení k internetu v Dalších městech

Připojit dokážeme prakticky každého, bez ohledu na adresu či požadavky na technologii. Naše internetové připojení pokrývá více než 98% území České republiky.