Vaše stávající internetové připojení vám nevyhovuje a hledáte nějaké za lepší cenu a se stabilním signálem? Současné podmínky nejsou vhodné pro vaši práci z domova, ani pro studium vašich ratolestí. Je třeba jednat. Na webu PripojTo.cz je porovnání několika poskytovatelů internetu na doma. Stačí nás oslovit a naši operátoři s vámi projdou a vyberou nejlepší nabídku. Jsme k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. A zajišťuje nejen zřízení služby, ale také servis a následnou péči o naše zákazníky.
Rozlučte se s nekvalitní službou, kterou ještě stále využíváte a nechejte si zřídit kvalitní, bezpečné, neomezené internetové připojení.
Pro připojení s nejnižší cenou, vysokou rychlostí a stabilním chodem, se obraťte na PripojTo.cz. V celé Opavě dokážeme zajistit internet na doma.

Vybírat je možné z internetového připojení kabelem (ADSL internetDSL internet, VDSL internet) a připojení vzduchem (wi-fi připojení, LTE připojení, 4G připojení). Záleží na vaší adrese, kde službu požadujete. Náš operátor vám s výběrem pomůže.
Internet vám přijede připojit náš technik. Dostanete Wi-Fi modem, který umožní připojení na internetovou síť, kdekoli v dosahu signálu. Nebuďte omezeni kabelem a surfujte doma v posteli nebo z pohodlí sedací soupravy. Kvalitní internet chránící vaše soukromá data. Věc, kterou dnes bereme jako standard, zajistíme i pro vás. A naráz jej mohou využívat všichni členové rodiny.
Internetové připojení v Opavě zajišťujeme v nejvyšší kvalitě, které zvládne i ty nejnáročnější úkoly. Práce z domova, konferenční hovory, skypování s rodinou v zahraničí nebo hledání a pročítání několika webových stránek najednou. Připojení po síti tzv. kabelem a vzduchem je k dispozici pro celou Opavu a její okolí. Výběr bude záležet na vás a na tom, co doporučí náš vyškolený operátor.
Neváhejte a Neváhejte a ověřte si dostupnost připojení k internetu i na Vaší Opavské adrese.

Internet Opava

Nejrychlejší internet Opava!
Vyplňte náš formulář a získejte připojení do 24h.

Nebo volejte: +420 792 315 084

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami

Optika

Optika 250

Rychlost až 250 Mb/s

Pokud hledáte nejstabilnější internetové připojení, optický tarif vám umožní používat náročné aplikace bez prodlev.

299 Kč / měsíc

po 6 měsících 399 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 15 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 250 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 250 Mb/s

Optika 500

Rychlost až 500 Mb/s

Optický tarif, který vám umožní streamovat videa v kvalitě 4K, stahovat velké soubory a používat náročné aplikace s minimální prodlevou.

299 Kč / měsíc

po 6 měsících 499 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 15 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 500 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 500 Mb/s

Optika 1000

Rychlost až 1000 Mb/s

Tarif ideální pro velké domácnosti, které používají internet současně na víc zařízeních. S rychlostí až 1 Gb/s můžete streamovat videa v kvalitě 4K a používat náročné aplikace.

299 Kč / měsíc

po 6 měsících 699 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 30 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 1000 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 500 Mb/s

Optika 2000

Rychlost až 2000 Mb/s

Nejnovější a nejrychlejší tarif. Ideální pro větší množství uživatelů, kteří používají internet pro náročné aplikace, jako jsou videohovory v kvalitě 4K a virtuální realita.

299 Kč / měsíc

po 6 měsících 899 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 30 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 2000 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 1000 Mb/s

Pevný a bezdrátový internet

Internet 20 Mb/s

Tarif na chatu je vhodný pro běžné použití internetu, prohlížení webových stránek, poslech hudby, nebo posílání e-mailů.

149 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 5 zařízení najednou

 • Rychlost stahování až 20 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 2 Mb/s

Internet 50 Mb/s

Tento tarif je ideální, pokud rádi sledujete videa na internetu, stahujete menší soubory nebo hrajete online hry.

249 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 5 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 50 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 5 Mb/s

Internet 100 Mb/s

Tento tarif se hodí pro ty, kdo streamují videa, chtějí hrát online hry bez sekání a používají náročné aplikace.

349 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 15 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 100 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 20 Mb/s

Internet 250 Mb/s

Tento tarif využijete pro streamování videí v kvalitě 4K a používání náročných aplikací bez prodlev.

449 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 30 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 250 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 25 Mb/s

Nejrychlejší internet Opava

Sháníte kvalitní a rychlé připojení k internetu v oblasti Opavy? Připojte se k síti s námi! Nabízíme rychlé připojení k internetu, s pokrytím 99% celé Opavy. V dnešní době je internet standardem téměř ve všech domácnostech. Využívají ho všichni členi rodiny. Ať už je to k práci, či zábavě, je velmi pohodlné mít opravdu rychlý internet bez výpadků.
My vám nabízíme porovnání nabídek jednotlivých operátorů. Nemusíte pracně vyhledávat informace o jednotlivých tarifech daných společností, stačí si jednoduše vybrat z našeho porovnání, kde naleznete neustále aktualizované nabídky předních operátorů. To ovšem není zdaleka vše. Jednoduše vyplňte formulář uvedený výše a náš technik k vám přijede a internet nainstaluje a nastaví. Rovněž vás zaučí, jak se zařízením pracovat. Vše je snadné a uživatelsky jednoduché.
V případě jakýchkoliv potíží nás pak můžete kontaktovat na naší lince. Pro své zákazníky jsme neustále k dispozici 24 hodin každý den.
Může se stát, že vás nic pořádně neosloví. Pak je při vás připravena individuální nabídka na míru. Domluvit se dá na ceně, stylu technologie připojení, i zda chcete k internetu zavést televizi.
Obdržíte tak klíč do světa rodinné zábavy, velmi zajímavou nabídku programů, ze které si vybere opravdu každý. Samozřejmostí je i zákaznická podpora 24/7, která vám poradí s jakoukoliv technickou závadou.
Neváhejte a objednávejte internet Opava ještě dnes.

Internet Opava

Pevný internet bez sekání nemusí být jen snem. Pořiďte si i vy domů takové internetové rozhraní, které zvládne všechny vaše záliby a povinnosti. Stahujete často filmy, pracujete z domova nebo jste vášnivý hráč online her? Tak to je pro vás pevný internet jako dělaný. Nemusíte se obávat, že uprostřed hry přijdete o nabité zkušenosti, protože vám dojdou koupená data. Kabelové připojení je neomezené. Navíc zajišťuje větší stabilitu signálu, není ovlivněno povětrnostními vlivy, jako jsou bouřky či vichřice a chrání vaše data. Nikdo kromě vás se na něj nenapojí. K připojení vám stačí modem, který roznese signál po celé ploše vašeho domova pomocí Wifi. Vyberte si ten správný tarif pevného internetu i vy a užívejte všech výhod, které vám přinese.

Připojení k internetu v Dalších městech

Připojit dokážeme prakticky každého, bez ohledu na adresu či požadavky na technologii. Naše internetové připojení pokrývá více než 98% území České republiky.