Jak vypadá běžně shánění internetu v novém bydlišti? První kroky při zřízení této služby vedou k sousedovi. Ten vám sice řekne, od koho připojení odebírá, ale pro vaši domácnost, to vůbec nemusí být to pravé. Každý má své rozdílné potřeby a představy o kvalitním připojení. Takže zmapujete dostupnost a poté prohledáte internet. Určitě nestojíte o omezená data bez zabezpečení. Vy platíte, a taky za to očekáváte kvalitu, odpovídající péči, stabilitu a snadnou dostupnost. A PripojTo.cz vám přesně takový internet na doma zajistí.
Ve velkých městech s mnoha obyvateli, bývá kvalitní signál. Ve Frýdku – Místku a blízkém okolí jsme schopni připojit většinu domácností. Jestli po síti nebo přes mobilní síť už rozhodne řada faktorů.
Vybírat je možné z internetového připojení kabelem (ADSL internetDSL internet, VDSL internet) a připojení vzduchem (wi-fi připojení, LTE připojení, 4G připojení). Záleží na vaší adrese, kde službu požadujete. Náš operátor vám s výběrem pomůže.
Jak při pevné lince, tak i vzduchem vedeném internetu dostanete k využívání kvalitní připojení, které hravě zvládne požadavky i těch nejnáročnějších uživatelů. Budete tak moci sledovat HD filmy bez sekání, pořádat konferenční hovory bez dlouhé odezvy či hrát náročné hry bez obavy o spadnutí systému a ztracení cenných herních hodin. Může jej naráz využívat každý člen rodiny a stále pojede na „hladký“ chod bez jakéhokoli sekání  či zbytečných časových prodlev.
Snad už každý měl v životě možnost vyzkoušet, jaké to je surfovat na omezeném internetu a na kvalitním připojení. A jistě i vy byste volili druhou možnost pro osobní potřebu.
Neváhejte a ověřte si dostupnost připojení k internetu i na Vaší Frýdecko-místecké adrese.

Internet Frýdek-Místek

Internet Frýdek-Místek. Pořádný internet za malý peníz.

Nebo volejte: +420 792 315 084

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami

Optika

Optika 250

Rychlost až 250 Mb/s

Pokud hledáte nejstabilnější internetové připojení, optický tarif vám umožní používat náročné aplikace bez prodlev.

299 Kč / měsíc

po 6 měsících 399 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 15 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 250 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 250 Mb/s

Optika 500

Rychlost až 500 Mb/s

Optický tarif, který vám umožní streamovat videa v kvalitě 4K, stahovat velké soubory a používat náročné aplikace s minimální prodlevou.

299 Kč / měsíc

po 6 měsících 499 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 15 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 500 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 500 Mb/s

Optika 1000

Rychlost až 1000 Mb/s

Tarif ideální pro velké domácnosti, které používají internet současně na víc zařízeních. S rychlostí až 1 Gb/s můžete streamovat videa v kvalitě 4K a používat náročné aplikace.

299 Kč / měsíc

po 6 měsících 699 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 30 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 1000 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 500 Mb/s

Optika 2000

Rychlost až 2000 Mb/s

Nejnovější a nejrychlejší tarif. Ideální pro větší množství uživatelů, kteří používají internet pro náročné aplikace, jako jsou videohovory v kvalitě 4K a virtuální realita.

299 Kč / měsíc

po 6 měsících 899 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 30 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 2000 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 1000 Mb/s

Pevný a bezdrátový internet

Internet 20 Mb/s

Tarif na chatu je vhodný pro běžné použití internetu, prohlížení webových stránek, poslech hudby, nebo posílání e-mailů.

149 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 5 zařízení najednou

 • Rychlost stahování až 20 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 2 Mb/s

Internet 50 Mb/s

Tento tarif je ideální, pokud rádi sledujete videa na internetu, stahujete menší soubory nebo hrajete online hry.

249 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 5 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 50 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 5 Mb/s

Internet 100 Mb/s

Tento tarif se hodí pro ty, kdo streamují videa, chtějí hrát online hry bez sekání a používají náročné aplikace.

349 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 15 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 100 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 20 Mb/s

Internet 250 Mb/s

Tento tarif využijete pro streamování videí v kvalitě 4K a používání náročných aplikací bez prodlev.

449 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 30 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 250 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 25 Mb/s

Internet Frýdek-Místek

Potřebujete kvalitní a rychlý internet Frýdek-Místek? Oblast Frýdecko-Místecka pokrýváme na 99%! Vyberte si z naší skvělé nabídky váš tarif, který vám sedne. V případě že sháníte tarif na míru a máte specifické požadavky, neváhejte se na nás obrátit pomocí formuláře výše. Stačí zadat vaše telefonní číslo a náš operátor s vámi probere možnosti ohledně připojení.
Vyberte si ze dvou variant, rychlého a stabilního VDSL připojení a bezdrátové Wi-fi. Naše sítě jsou bez výpadků s plnou rychlostí, které nelze konkurovat. Internetové připojení obdržíte do 48h od objednání služeb. Stačí nám zavolat a další den můžete očekávat našeho technika, který vám nainstaluje připojení k internetu. Samozřejmostí je bezplatná konzultace 24/7.
Samozřejmostí je i možnost zřízení televize přes internet. Obdržíte tak klíč do světa rodinné zábavy, velmi zajímavou nabídku programů, ze které si vybere opravdu každý. Nemusíte se bát náročné instalace, tu za vás s radostí vyřídí náš technik. Samozřejmostí je i zákaznická podpora 24/7, která vám poradí s jakoukoliv technickou závadou. Neváhejte a objednávejte internet Olomouc ještě dnes.
Internet Frýdek-Místek je tu pro vás.

Internet Frýdek Místek

Pevný internet bez sekání nemusí být jen snem. Pořiďte si i vy domů takové internetové rozhraní, které zvládne všechny vaše záliby a povinnosti. Stahujete často filmy, pracujete z domova nebo jste vášnivý hráč online her? Tak to je pro vás pevný internet jako dělaný. Nemusíte se obávat, že uprostřed hry přijdete o nabité zkušenosti, protože vám dojdou koupená data. Kabelové připojení je neomezené. Navíc zajišťuje větší stabilitu signálu, není ovlivněno povětrnostními vlivy, jako jsou bouřky či vichřice a chrání vaše data. Nikdo kromě vás se na něj nenapojí. K připojení vám stačí modem, který roznese signál po celé ploše vašeho domova pomocí Wifi. Vyberte si ten správný tarif pevného internetu i vy a užívejte všech výhod, které vám přinese.

Připojení k internetu v Dalších městech

Připojit dokážeme prakticky každého, bez ohledu na adresu či požadavky na technologii. Naše internetové připojení pokrývá více než 98% území České republiky.