Vaše stávající internetové připojení vám nevyhovuje a hledáte nějaké za lepší cenu a se stabilním signálem? Současné podmínky nejsou vhodné pro vaši práci z domova, ani pro studium vašich ratolestí. Je třeba jednat. Na webu PripojTo.cz je porovnání několika poskytovatelů internetu na doma. Stačí nás oslovit a naši operátoři s vámi projdou a vyberou nejlepší nabídku. Naše zákaznická podpora je k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně a zajišťuje nejen zřízení služby, ale také servis a následnou péči o naše zákazníky. V případě jakéhokoliv problému se na nás proto můžete kdykoliv obrátit.

Pro připojení s nejnižší cenou, vysokou rychlostí a stabilním chodem, se obraťte na PripojTo.cz. V celé Plzni dokážeme zajistit internet na doma.

PřipojTo.cz poskytuje levný internet na doma v Plzni a okolí

PřipojTo.cz v Plzni

Vybírat je možné z internetového připojení kabelem (ADSL internetDSL internet, VDSL internet) a připojení vzduchem (wi-fi připojení, LTE připojení, 4G připojení). Záleží na vaší adrese, kde službu požadujete. Náš operátor vám s výběrem pomůže.

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv technologii, dostanete internet se stabilním signálem, stálým chodem, chráněnými daty a snadnou instalací, se kterou vám přijede pomoci náš vyškolený technik. Veškerý roznos Internetu Plzeň ve vaší domácnosti zajistí Wi-fi modem. Každý člen rodiny tak bude moci využívat internet naplno, bez zpomalení či horší odezvy.

Internetové připojení v Plzni zajišťujeme v nejvyšší kvalitě, které zvládne i ty nejnáročnější úkoly. Streamování videí, sledování filmů v HD kvalitě nebo stahování mnohastránkových skript pro vysokoškolské studium nebude problém. Připojení po síti tzv. kabelem a vzduchem je k dispozici pro celou Plzeň. Výběr bude záležet na vás a na podmínkách vaší adresy. Pevný internet už nemusí být pouze snem.

Neváhejte a ověřte si dostupnost připojení k internetu i na Vaší adrese a pořiďte si Internet Plzeň již dnes. Po vyplnění formuláře vás budeme kontaktovat a již do dvou dnů vám náš technik kompletně zavede internetové připojení a službu řádně otestuje.

Internet Plzeň

Sháníte internet Plzeň?
Internet v Plzni levně a rychle. Kontaktujte nás a internet máte do 24h.

Nebo volejte: +420 792 315 084

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami

Optika

Optika 250

Rychlost až 250 Mb/s

Pokud hledáte nejstabilnější internetové připojení, optický tarif vám umožní používat náročné aplikace bez prodlev.

299 Kč / měsíc

po 6 měsících 399 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 15 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 250 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 250 Mb/s

Optika 500

Rychlost až 500 Mb/s

Optický tarif, který vám umožní streamovat videa v kvalitě 4K, stahovat velké soubory a používat náročné aplikace s minimální prodlevou.

299 Kč / měsíc

po 6 měsících 499 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 15 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 500 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 500 Mb/s

Optika 1000

Rychlost až 1000 Mb/s

Tarif ideální pro velké domácnosti, které používají internet současně na víc zařízeních. S rychlostí až 1 Gb/s můžete streamovat videa v kvalitě 4K a používat náročné aplikace.

299 Kč / měsíc

po 6 měsících 699 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 30 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 1000 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 500 Mb/s

Optika 2000

Rychlost až 2000 Mb/s

Nejnovější a nejrychlejší tarif. Ideální pro větší množství uživatelů, kteří používají internet pro náročné aplikace, jako jsou videohovory v kvalitě 4K a virtuální realita.

299 Kč / měsíc

po 6 měsících 899 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 30 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 2000 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 1000 Mb/s

Pevný a bezdrátový internet

Internet 20 Mb/s

Tarif na chatu je vhodný pro běžné použití internetu, prohlížení webových stránek, poslech hudby, nebo posílání e-mailů.

149 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 5 zařízení najednou

 • Rychlost stahování až 20 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 2 Mb/s

Internet 50 Mb/s

Tento tarif je ideální, pokud rádi sledujete videa na internetu, stahujete menší soubory nebo hrajete online hry.

249 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 5 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 50 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 5 Mb/s

Internet 100 Mb/s

Tento tarif se hodí pro ty, kdo streamují videa, chtějí hrát online hry bez sekání a používají náročné aplikace.

349 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 15 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 100 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 20 Mb/s

Internet 250 Mb/s

Tento tarif využijete pro streamování videí v kvalitě 4K a používání náročných aplikací bez prodlev.

449 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 30 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 250 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 25 Mb/s

Internet v Plzni za skvělé ceny

Internetové připojení v Plzni za skvělé ceny! Vyberte si tarif dle vašich představ a ponořte se do světa neomezené zábavy. Nabízíme tarify všech předních operátorů za bezkonkurenčně nízké ceny. Využijte časově omezených nabídek a pořiďte si připojení k internetu za mimořádně nízké ceny. Stačí vyplnit vaše telefonní číslo v horní části této stránky a kontaktuje vás náš operátor. Následně již nebude nic bránit, abyste začali surfovat na rychlém Internetu Plzeň.

Z naší nabídky si vybere doopravdy každý, ať už internet používáte jako plnohodnotný pracovní nástroj nebo pouze pro zábavu. Pokud vás nic neosloví, individuální řešení je zde pro vás také připraveno.

Vybrat si můžete ze dvou druhů internetu na doma. Buďto klasické Wi-Fi bezdrátové připojení, které se vyznačuje stabilitou a nižší cenou, nebo VDSL připojení, které je velmi rychlé. Ať si vyberete kterýkoliv tarif, můžete se těšit na 24/7 trvající podporu, Internet Plzeň je tu vždy pro vás.

Náhled na možnosti levného internetu Plzeň

Internet Plzeň

Náš internet se vyznačuje pevným signálem, stálým chodem, neustále dostupnou péčí, nonstop zákaznickou linkou a neomezenými daty. Internetové připojení je chráněno a nikdo, kromě vaší domácnosti, se na něj nepřipojí.

Jste vášnivým hráčem a hrajete nejnovější hry náročné na internetové připojení, potřebujete tedy nízkou odezvu a chod bez sekání. Rádi si zjišťujete čerstvé novinky ze světa i domoviny hned při snídani a vaše děti pilně vyplňují domácí úkoly po večerech a nocích? Zkrátka neustále je u vás někdo připojen a internet musí tzv. šlapat bez potíží? To vše najdete na PripojTo.cz. Na náš internet se připojíte kdekoliv v pohodlí domova díky Wi-fi modemu.

Internet Plzeň je tu pro vás.

Připojení k internetu od PripojTo.cz v dalších městech

Připojit dokážeme prakticky každého, bez ohledu na adresu či požadavky na technologii. Naše internetové připojení pokrývá více než 98% území České republiky.