Internet Přerov pro celou rodinu

Sháníte levné, ale rychlé internetové připojení? Internet Přerov vám jej rád nabídne. Na našem webu nabízíme internetové tarify od celé řady poskytovatelů – najdete u nás i ty nejznámější české poskytovatele, jako jsou T-Mobile nebo třeba Vodafone. Mezi nabídkou internetu v Přerově najdete ale také mnoho dalších poskytovatelů, kteří jsou sice méně známí nebo jsou lokální, o to ale zajímavější nabídky internetového připojení nabízejí. Kromě těchto možností společnost Připojto.cz také sama nabízí internetový tarif, kde dosáhnete rychlosti stahování až neuvěřitelných 1 000 Mb/s.

Nejrychleji vaše možnosti připojení k internetu zjistíte vyplněním formuláře níže, na základě kterého se vám ozve náš operátor a probere s vámi, jaký internet můžete mít. Výhodou sjednání internetu přes nás je také neustále dostupná zákaznická linka. Víme, že internet je potřeba řešit 24/7, proto i naši specialisti jsou na zákaznické podpoře dostupní 24 hodin denně a 7 dní v týdnu.

Možností, jak připojit internet máte hned několik:

 • Internetové připojení kabelem – připojit se k internetu můžete přes ADSL internet, DSL internet, VDSL internet.
 • Připojení vzduchem – připojit se také můžete přes wi-fi připojení, LTE připojení, 4G připojení.

Jste vášnivý online hráč? Sjíždíte jedno video za druhým? Surfujete na vlně nekonečné zábavy na internetu celé noci? Nebo je vás doma několik a potřebujete vysokou rychlost stahování dat? Případně máte velký dům a řešíte, jak instalovat kvalitní internet i k vám domů? V naší nabídce si vybere opravdu každý i celá rodina. Pokud chcete s výběrem poradit, vyplňte formulář a a náš operátor vám už poradí, který typ internetového připojení se pro vaše potřeby hodí nejvíce.

Dostupnost internetového připojení na vaší adrese v Přerově si můžete sami ověřit zadáním adresy na následujícím odkazu – ověřte si dostupnost připojení k internetu u vás doma.

Internet Přerov s překvapivou rychlostí

Stabilní a rychlý internet Přerov za rozumnou cenu. Instalace internetu už 48 hodin od objednání! Pro nezávazné informace vyplňte následující formulář.

Nebo volejte: +420 792 315 084

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami

Pevný a bezdrátový internet

Internet 20 Mb/s

Tarif na chatu je vhodný pro běžné použití internetu, prohlížení webových stránek, poslech hudby, nebo posílání e-mailů.

149 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 5 zařízení najednou

 • Rychlost stahování až 20 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 2 Mb/s

Internet 50 Mb/s

Tento tarif je ideální, pokud rádi sledujete videa na internetu, stahujete menší soubory nebo hrajete online hry.

249 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 5 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 50 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 5 Mb/s

Internet 100 Mb/s

Tento tarif se hodí pro ty, kdo streamují videa, chtějí hrát online hry bez sekání a používají náročné aplikace.

349 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 15 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 100 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 20 Mb/s

Internet 250 Mb/s

Tento tarif využijete pro streamování videí v kvalitě 4K a používání náročných aplikací bez prodlev.

449 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 30 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 250 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 25 Mb/s

Optika

Optika 250

Rychlost až 250 Mb/s

Pokud hledáte nejstabilnější internetové připojení, optický tarif vám umožní používat náročné aplikace bez prodlev.

299 Kč / měsíc

po 6 měsících 399 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 15 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 250 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 250 Mb/s

Optika 500

Rychlost až 500 Mb/s

Optický tarif, který vám umožní streamovat videa v kvalitě 4K, stahovat velké soubory a používat náročné aplikace s minimální prodlevou.

299 Kč / měsíc

po 6 měsících 499 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 15 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 500 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 500 Mb/s

Optika 1000

Rychlost až 1000 Mb/s

Tarif ideální pro velké domácnosti, které používají internet současně na víc zařízeních. S rychlostí až 1 Gb/s můžete streamovat videa v kvalitě 4K a používat náročné aplikace.

299 Kč / měsíc

po 6 měsících 699 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 30 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 1000 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 500 Mb/s

Optika 2000

Rychlost až 2000 Mb/s

Nejnovější a nejrychlejší tarif. Ideální pro větší množství uživatelů, kteří používají internet pro náročné aplikace, jako jsou videohovory v kvalitě 4K a virtuální realita.

299 Kč / měsíc

po 6 měsících 899 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 30 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 2000 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 1000 Mb/s

Stabilní internet Přerov

Město Přerov je překrásné statutární město, které leží v Olomouckém kraji na řece Bečva. Nemusíte bydlet přímo na náměstí v Přerově, abyste mohli dosáhnout na kvalitní internet s vysokou rychlostí. Internet je důležitý jak pro práci, pro studium, tak pro denní běžnou potřebu.

Díky internetu můžeme bezplatně volat se svými známými, dokonce můžeme mít i pracovní videohovory zdarma. Pokud ale internet využíváme na práci, je důležité mít spolehlivé internetové připojení, které nás podrží při odesílání dat i třeba při živém vysílání. Někomu naopak stačí internet na zprávy a sem tam poslání fotky přes telefon. V naší široké nabídce najdete vše.

Dokonce nabízíme i internet na chatu. Máte v okolí Přerova chatu a máte tam špatné internetové spojení? Objednejte si internet přes nás, máme pokryté internetovým připojením 98 % území České republiky. Bydlíte v obci Rokytnice? Nebo Nelešovice, Kokory, Suchonice, Nelešovice, Lazníky, Věžky nebo Troubky? Máte své oblíbené místo na relax v obci Beňov, Čechy, Horní Moštěnice, Želatovice, Podolí, Radslavice, Prosenice, Sušice, Oldřichov, Buk nebo je vaše doma v Sobíškách?

Ať je vaše doma kdekoli, vyplňte nezávazný formulář a zjistěte, jaké připojení k internetu vám můžeme nabídnout přímo u vás doma.

Internet Třinec

K internetu můžete také připojit televizi přes internet a užívat si oblíbené filmy a seriály. Televize totiž nabízí velikou řadu programů, na kterých si na své přijde opravdu každý. V televizi si navolíte dokumenty o zvířatech, programy pro děti i rodinné filmy na večer pro celou rodinu.

Připojení k internetu v dalších městech

Připojit dokážeme prakticky každého – bez ohledu na adresu či vaše požadavky na technologii. Naše internetové připojení pokrývá více než 98 % území České republiky.