Internet v Táboře za super ceny

Člověk by si myslel, že dnes sehnat kvalitní a levný internet, je samozřejmostí – a u nás to rozhodně platí – nabízíme širokou škálu internetového připojení v Táboře za nejvýhodnější ceny! Kvalitní internet samozřejmě nepokrývá jen město Tábor, na dobré internetové připojení se můžete spolehnout i v okolí Tábora.

Ať už na internetu trávíte volný čas jakkoli, náš rychlý internet si s tím poradí. Překvapí vás rychlost stahování dat, zrovna tak i odesílání dat. Ať jste generální ředitel na home officu nebo pracujete z domu na call centru a potřebujete se spolehnout na stálý internet.

Kromě stálého internetu u nás získáte také stálé call centrum v podobně naší zákaznické podpory. Naši operátoři jsou na vás připravení doslova za všech okolností v každou denní dobu – 24 hodin denně, 7 dní v týdnu jsou připraveni vyřešit problémy s připojením. Pokud by tedy někdy nějaké nastalo, ale je pravda, že spadlý strom neovlivníme ani my. Ale rozhodně vám rádi a rychle sdělíme, co se děje a kdy očekáváme vyřešení.

Město Tábor je velkým městem, kde se na spolehlivost internetového připojení do vaší domácnosti opravdu můžete spolehnout. Bát se ale ani nemusíte v přilehlých obcích. Pokud máte chatu třeba v zahrádkářské kolonii, můžete se mrknout přímo na internet na chatu.

Vybírat můžete z internetového připojení kabelem (ADSL internet, DSL internet, VDSL internet) a připojení vzduchem (wi-fi připojení, LTE připojení, 4G připojení).

První krok je velmi jednoduchý, stačí nezávazně vyplnit následující formulář, kde si ověříte dostupnost stabilního internetu na vaší adrese. Zároveň vás pak kontaktuje náš operátor, aby se s vámi pobavil o tom, který typ internetového připojení je pro vaše potřeby nejvhodnější.

Internet Tábor

Nejlevnější internet v Táboře!
Vyplňte náš formulář a získejte připojení k internetu.

Nebo volejte: +420 792 315 084

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami

Optika

Optika 250

Rychlost až 250 Mb/s

Pokud hledáte nejstabilnější internetové připojení, optický tarif vám umožní používat náročné aplikace bez prodlev.

299 Kč / měsíc

po 6 měsících 399 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 15 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 250 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 250 Mb/s

Optika 500

Rychlost až 500 Mb/s

Optický tarif, který vám umožní streamovat videa v kvalitě 4K, stahovat velké soubory a používat náročné aplikace s minimální prodlevou.

299 Kč / měsíc

po 6 měsících 499 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 15 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 500 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 500 Mb/s

Optika 1000

Rychlost až 1000 Mb/s

Tarif ideální pro velké domácnosti, které používají internet současně na víc zařízeních. S rychlostí až 1 Gb/s můžete streamovat videa v kvalitě 4K a používat náročné aplikace.

299 Kč / měsíc

po 6 měsících 699 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 30 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 1000 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 500 Mb/s

Optika 2000

Rychlost až 2000 Mb/s

Nejnovější a nejrychlejší tarif. Ideální pro větší množství uživatelů, kteří používají internet pro náročné aplikace, jako jsou videohovory v kvalitě 4K a virtuální realita.

299 Kč / měsíc

po 6 měsících 899 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 30 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 2000 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 1000 Mb/s

Pevný a bezdrátový internet

Internet 20 Mb/s

Tarif na chatu je vhodný pro běžné použití internetu, prohlížení webových stránek, poslech hudby, nebo posílání e-mailů.

149 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 5 zařízení najednou

 • Rychlost stahování až 20 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 2 Mb/s

Internet 50 Mb/s

Tento tarif je ideální, pokud rádi sledujete videa na internetu, stahujete menší soubory nebo hrajete online hry.

249 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 5 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 50 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 5 Mb/s

Internet 100 Mb/s

Tento tarif se hodí pro ty, kdo streamují videa, chtějí hrát online hry bez sekání a používají náročné aplikace.

349 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 15 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 100 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 20 Mb/s

Internet 250 Mb/s

Tento tarif využijete pro streamování videí v kvalitě 4K a používání náročných aplikací bez prodlev.

449 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 30 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 250 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 25 Mb/s

Nejlevnější internet v Táboře

Internetové připojení je v dnešní době běžnou součástí ve většině domácností. Možná dokonce u všech. Znáte ještě někoho, kdo nemá doma připojený internet? Většinou i babička, která ráno skočí zalít zahradu a odpoledne posbírá bylinky se večer připojí na internet a pošle fotku dnešní úrody dětem a vnoučatům. Internet vládne světem a využít se dá na cokoli. Poradí vám dokonce díky aplikaci i třeba při sběru oněch bylinek, jak je sušit a které raději vůbec nesbírat.

Společnost Připojto.cz nabízí rychlý a stabilní internet za bezkonkurenční cenu. Jedinou nevýhodou je, že se od něj možná už nebudete chtít odlepit. Zkrátka když data frčí tak, že nestíháte ani zadávat nové požadavky na stahování dat, tak se lehce může stát, že budete sílou internetu jednoduše unešeni, tak pozor na to.

Na druhou stranu se nemusíte už v práci bát, že se vám sekne internet dříve, než si uložíte právě pečlivě zapsaná data. Načítání i náročných webových stránek bude v mžiku letu a odesílání právě nahraných dat také.

Internet Olomouc

Pokud o volném čase rádi sledujete televize, může vás zaujmout i skutečnost, že si můžete instalovat také televizi přes internet. Na televizi najdete stovky zábavných programů, ze kterých si vybere opravdu každý. Internet Tábor nabízí podporu 24/7 a pokrytí 99 % celého Jihočeského kraje.

Připojení k internetu v dalších městech

Připojit dokážeme prakticky každého, a to na jakékoli adrese i s jakýmikoli požadavky na technologii. Naše internetové připojení pokrývá více než 98 % území České republiky.