Ať už jste čerství obyvatelé Olomouce nebo její stálý členové, čas od času je nutné zřídit či obnovit služby. Jednou z nich je i internetové připojení. Většinou je to první věc, kterou zařídíte po přestěhování do nového bydliště. Každý jej potřebuje. I když je dnes běžnou součástí mobilních tarifů, pro každodenní použití se nehodí. Pro domácí užití je nutné vlastnit kvalitní a stabilní internetové připojení. Je totiž součástí našeho života. PripojTo.cz zajistí připojení i vaší domácnosti. Navíc poskytujeme servis, službu a péči 3 v 1.

Jestliže hledáte neomezené připojení za příznivou cenu a se stabilním chodem, obraťte se na PripojTo.cz. V celé Olomouci dokážeme zajistit internet na doma.

Pevný a stabilní internet na doma v celé lokalitě Olomouc

PřipojTo.cz v Olomouci

Olomouc – univerzitní město a historická metropole Moravy – je velmi pokrokovou částí naší země. K čemuž dopomáhá vzdělanost a vysokoškolské zázemí. Zároveň také technologie, které jsou úzce spjaty s internetem v Olomouci.
Pripojto.cz má dlouholeté podnikatelské vztahy s poskytovateli internetu v Olomouci. Skrze ně vám můžeme nabídnout rozsáhlé služby a to nejkvalitnější připojení internetu v srdci Moravy. Internet na doma je samozřejmostí, dále také nabízíme napojení na síť pro menší, střední i velké společnosti. V rámci těchto služeb nabízíme 24/7 zákaznickou linku s dostatečným množstvím technologických odborníků, díky nimž zajistíme okamžitý servis v případě nečekaného výpadku.
Internet ve městě Olomouc zajišťujeme vždy s ohledem na kvalitu síťové infrastruktury. Protože je město historické, některé jeho části nedisponují úplně kvalitní možnosti kabelového připojení. Proto vám pomůžeme vybrat podle lokality, na které internet v Olomouci poptáváte.

Pokud byste měli jakékoliv otázky, neváhejte nás kontaktovat skrze náš formulář nebo telefonní linku. V sekci Časté dotazy jsou zodpovězeny otázky, které se mohou týkat internetu v Olomouci a jiných částech České republiky. Jestliže už Internet Olomouc využíváte a přijde vám, že je něco v nepořádku, zkuste využít naše “Měření rychlosti internetu”, které vám pomůže zjistit, zda je vše v souladu s vaším tarifem

Vybírat je možné z internetového připojení kabelem (ADSL internetDSL internet, VDSL internet) a připojení vzduchem (wi-fi připojení, LTE připojení, 4G připojení). Záleží na vaší adrese, kde službu požadujete. Náš operátor vám s výběrem pomůže.
Technologie kabelem i vzduchem jsou stejně dobré. S oběma budete moci v Olomouci využívat kvalitní připojení, které hravě zvládne požadavky i těch nejnáročnějších uživatelů. Zabýváte se návrhy designu místností a pracujete v náročných programech v HD rozlišení? Hrajete nejnovější hry v online režimu a stahujete filmy v HD kvalitě? Pak si zvolte připojení kabelem, jestliže to bude možné.

Chráněná data, snadná instalace, stabilní a pevný signál a neomezený pohyb stahování dat – jedny z mála kvalit naší služby.

Pevný internet bez sekání nemusí být jen snem. Kabelové připojení je neomezené a poskytuje větší stabilitu signálu. Ten není ovlivněn počasím a tak jsou vaše data neustále chráněné. Je tedy bezpečné i pro práci s osobními daty. K připojení vám stačí Wi-Fi modem. Vyberte si ten správný tarif pevného internetu i vy a užívejte všech výhod, které vám přinese. Pokud si nevíte rady, obraťte se na naše specialisty.

Neváhejte a ověřte si dostupnost připojení k internetu i na Vaší Olomoucké adrese.

Internet Olomouc

Internet Olomouc získáte do 48 hodin! Vyplňte náš formulář.

Nebo volejte: +420 792 315 084

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami

Pevný a bezdrátový internet

Internet 20 Mb/s

Tarif na chatu je vhodný pro běžné použití internetu, prohlížení webových stránek, poslech hudby, nebo posílání e-mailů.

149 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 5 zařízení najednou

 • Rychlost stahování až 20 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 2 Mb/s

Internet 50 Mb/s

Tento tarif je ideální, pokud rádi sledujete videa na internetu, stahujete menší soubory nebo hrajete online hry.

249 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 5 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 50 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 5 Mb/s

Internet 100 Mb/s

Tento tarif se hodí pro ty, kdo streamují videa, chtějí hrát online hry bez sekání a používají náročné aplikace.

349 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 15 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 100 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 20 Mb/s

Internet 250 Mb/s

Tento tarif využijete pro streamování videí v kvalitě 4K a používání náročných aplikací bez prodlev.

449 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 30 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 250 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 25 Mb/s

Optika

Optika 250

Rychlost až 250 Mb/s

Pokud hledáte nejstabilnější internetové připojení, optický tarif vám umožní používat náročné aplikace bez prodlev.

299 Kč / měsíc

po 6 měsících 399 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 15 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 250 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 250 Mb/s

Optika 500

Rychlost až 500 Mb/s

Optický tarif, který vám umožní streamovat videa v kvalitě 4K, stahovat velké soubory a používat náročné aplikace s minimální prodlevou.

299 Kč / měsíc

po 6 měsících 499 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 15 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 500 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 500 Mb/s

Optika 1000

Rychlost až 1000 Mb/s

Tarif ideální pro velké domácnosti, které používají internet současně na víc zařízeních. S rychlostí až 1 Gb/s můžete streamovat videa v kvalitě 4K a používat náročné aplikace.

299 Kč / měsíc

po 6 měsících 699 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 30 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 1000 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 500 Mb/s

Optika 2000

Rychlost až 2000 Mb/s

Nejnovější a nejrychlejší tarif. Ideální pro větší množství uživatelů, kteří používají internet pro náročné aplikace, jako jsou videohovory v kvalitě 4K a virtuální realita.

299 Kč / měsíc

po 6 měsících 899 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 30 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 2000 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 1000 Mb/s

Internet Olomouc za skvělé ceny

Sháníte připojení k internetu na území Olomouce? Nabízíme řadu datových balíčků s 99 % pokrytím na území Olomouce. Vyplňte formulář výše a náš operátor s vámi probere možnosti připojení. Připojení k internetu nabízíme za skvělé ceny, které nejdou na úkor objemu dat.

Již bylo zmíněno, že nabízíme Internetové připojení ve dvou variantách – Wi-Fi připojení a ADSL připojení. Pokud si výběrem nejste jisti, nechte to na našem specialistovi. Ten vám nejen poradí s výběrem vhodného internetu pro vás, ale zajistí i jeho zprovoznění. Vezme v potaz vaše požadavky, parametry lokality bydlení a kvalitu dostupného připojení. Samozřejmostí je i individuální nabídka.

Součástí ceny internetu je jeho plná instalace, i stálá podpora v případě jakýchkoliv poruch, či výpadků. Na vlnách internetu si můžete bezstarostně surfovat již do 48 hodin od vyplnění formuláře.

PřipojTo.cz nabízí Internet Olomouc za skvělé ceny

Internet Olomouc

Samozřejmostí je i možnost zřízení televize přes internet. Obdržíte tak klíč do světa rodinné zábavy, velmi zajímavou nabídku programů, ze které si vybere opravdu každý. Nemusíte se bát náročné instalace, tu za vás s radostí vyřídí náš technik. Samozřejmostí je i zákaznická podpora 24/7, která vám poradí s jakoukoliv technickou závadou. Neváhejte a objednávejte internet Olomouc ještě dnes.

Internet Olomouc je zde k vašim službám.

Připojení k internetu v Dalších městech

Připojit dokážeme prakticky každého, bez ohledu na adresu či požadavky na technologii. Naše internetové připojení pokrývá více než 98% území České republiky.