99% Pokrytí celé ČR

Podpora 24/7

Individuální nabídka

Nejrychlejší tarify v ČR

Nabídka Operátor Rychlost (Mb/s) Cena Hodnocení
O2 Internet Start 2/0,2 349 Kč** Objednat se zvýhodněnou nabídkou
O2 Internet Optimal  20/2 299 Kč* Objednat se zvýhodněnou nabídkou
O2 Internet Aktiv  50/5 349 Kč* Objednat se zvýhodněnou nabídkou
O2 Internet Premium  100/10 549 Kč* Objednat se zvýhodněnou nabídkou
O2 Internet Ultra HD 250 649 Kč* Objednat se zvýhodněnou nabídkou
T-Mobile Internet Standard 20/2 302 Kč*  Objednat se zvýhodněnou nabídkou
T-Mobile Internet Aktiv 50/5 402 Kč*  Objednat se zvýhodněnou nabídkou
T-Mobile Internet Premium 100/10 549 Kč*  Objednat se zvýhodněnou nabídkou
T-Mobile Pevný internet XL 250 649 Kč*  Objednat se zvýhodněnou nabídkou
Vodafone pevné připojení 20/2 665 Kč  To mě zajímá
Vodafone pevné připojení 40/2  887 Kč  To mě zajímá

* Pokud máte nějakou další službu od operátora. V opačném případě je cena o 100 Kč vyšší.

** Platí při dostupnosti na přípojce do 5 Mb/s

Srovnání VDSL připojení k internetu

Rozhodli jste se do své firmy, či domácnosti pořídit pevný internet na doma? Vyberte si z široké nabídky operátorů to nejvhodnější řešení. Není nutné procházet nabídky individuálně, u nás je máte přehledně srovnané na jednom místě. Vyberte si nejlevnější VDSL připojení k internetu ještě dnes.

Pevný internet je stabilnější než wi-fi připojení a levnější než mobilní internet. Správné fungování VDSL neovlivňují klimatické podmínky, či ruchy. Pevné připojení nejspolehlivějším způsobem internetového připojení. Prověřte si možnost připojení k internetu pomocí našeho ověření výše a ujistěte se o možnosti dostupnosti i na vaší adrese.

Moderní VDSL nahrazuje již zastaralou technologii vedení internetu telefonními rozvody ADSL, i aktualizované verze ADSL2 a ADSL2+. VDSL umožňuje poskytnout hned několikanásobně vyšší rychlost připojení k internetu pro stahování i nahrávání dat, které uspokojí i ty nejnáročnější internetové uživatele. Velkou výhodou je využití současné kabelové infrastruktury, není tedy potřeba budovat nové sítě. Kabelový VDSL internet je zároveň připraven na budoucnost a další zvyšování rychlosti internetu. Neustále se snažíme držet krok, proto je samozřejmě VDSL internetové připojení standardem i v našem srovnání, abychom Vám pomohli sjednat nejrychlejší možný internet vedený přes kabel.

S VDSL internetem získáte stabilní připojení pro veškerou internetovou zábavu

Využití rychlého VDSL internetu

S VDSL internetem si můžete užívat na plno veškerou internetovou zábavu. S využitím moderního VDSL modemu bude celá Vaše domácnost nebo firma pokryta stabilním a rychlým internetem a nic nebrání připojit veškeré Vaše počítače a notebooky i multimediální zábavu v čele s televizí, případně herní konzolí. Samozřejmostí je neustálé připojení Vašeho mobilního telefonu na domácí síť. Stabilní VDSL internet plně uspokojí veškeré Vaše požadavky, ať už se chystáte sledovat například IPTV televizi přes internet, videa ve vysokém rozlišení nebo si zahrát náročnou online hru na konzoli či počítači.