Neomezená data

Zda využíváte omezená mobilní data skoro každý den a čas na internetu trávíte aktivním surfováním, poslechem hudby a sledováním videí nebo hrajete online hry, tak jste již určitě zažili nepříjemnou situaci, kdy vyčerpáte vaše mobilní data z tarifu s konkrétním FUP limitem (maximální objem dat, který můžete v rámci měsíce stáhnout).

Pro naprostou svobodu využívání internetu ve všem mobilním telefonu využijte měsíční paušál s neomezenými daty, který dnes nabízí skoro každý mobilní operátor v české republice.

Neomezená data jsou především vhodná tam, kde není spolehlivé a stabilní bezdrátové připojení WiFi. Dále jsou neomezená data také vítána při koukání na videa nebo na sdílení internetu pro další zařízen, například pro notebook a další zařízení, která potřebují internetové připojení.

99% Pokrytí celé ČR

99% Pokrytí celé ČR

Podpora 24/7

Podpora 24/7

Individuální nabídka

Individuální nabídka

Nejrychlejší tarify v ČR

Nejrychlejší tarify v ČR

Nabídka Operátor FUP Volné minuty Cena za měsíc Hodnocení
Připojto Bronzový ∞Rychlost 5 Mb/s 1 099 Kč Výhodná nabídka
Připojto Stříbrný ∞Rychlost 20 Mb/s 1 299 Kč Výhodná nabídka
Připojto Zlatý ∞Rychlost až 300 Mb/s 1 599 Kč To mě zajímá
Připojto Platinový ∞Rychlost až 300 Mb/s ∞ + 600 min do zahraničí. 2 499 Kč To mě zajímá
T-Mobile Můj svobodný tarif M ∞ data SD 1 075 Kč To mě zajímá
T-Mobile Můj svobodný tarif M ∞ data HD 1 275 Kč To mě zajímá
T-Mobile Můj svobodný tarif M ∞ data MAX 1 575 Kč  To mě zajímá
Vodafone Pro jednoho 799 Kč*  To mě zajímá
Vodafone Pro dva 692 Kč*  To mě zajímá
Vodafone Pro tři
599 Kč*  To mě zajímá

*Nutné pořídit s internetem na doma, který je teď na 3 měsíce ZDARMA.

*Cena je za osobu měsíčně.

Neomezená data a jejich doporučená rychlost

Většina mobilních operátorů uvádí maximální možnou rychlost mobilního internetu. Konečná rychlost internetu se odvíjí od lokality, kde se právě nacházíte, počet aktivních uživatelů využívající internetovou síť a zároveň typu použité technologie 3G, 4G, 5G. Mezi nejznámější patří O2 tarify, Vodafone tarify nebo T Mobile tarify.

Rychlost do 5 Mb/s je dostačující na běžné prohlížení webových stránek, online navigaci, psaní a přijímání emailů, komunikaci přes messengery nebo streamování hudby a videa v SD rozlišení. Neomezená mobilní data s rychlostí nad 10 Mb/s jsou již pro náročnější uživatele a jsou vhodná pro streamování videa v HD rozlišení včetně videohovorů nebo hraní her online. Neomezená mobilní data s rychlostí více jak 20 Mb/s jsou dostačující již skoro všem uživatelům. Tato rychlost je například vyhovující pro mobilní zařízení podporující přehrávání videí v 4K kvalitě.

Nabídka telefonních tarifů

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami