HD internet

Internet HD má spoustu výhod, které Vám pomůžou v rozhodování, který internet na doma si pořídíte. Vyznačuje se spolehlivostí a stabilním připojení za každého počasí, jelikož je připojení vedeno po kabelu. Přístup internetu po celém domě nebo bytě Vám umožní kvalitní Wi-fi modem. Využijte akčních nabídek internetových poskytovatelů a neomezujte se v každodenním používání internetu. Surfujte na internetu neomezeně s balíčky od Připojto již od 299 Kč/měsíčně. Na výběr máte ze 4 tarifů s rozdílnými rychlostmi.

HD Internet do každé domácnosti

Sledujete napínavou scénu ve vašem oblíbeném seriálu a v tom naskočí otravné kolečko – symbol načítání. Ať už při hraní online her či sledování HD streamovaných přenosů, zasekaný internet vás stojí nejen čas, ale i nervy.

Více než polovina všeho internetového provozu je využita na sledování streamovaného videa. HD video přenosy si vyžadují HD připojení k internetu. Co to pro vás znamená?

Zkvalitněte svůj čas strávený na internetu

  • I nejnižší tarify Internet HD vám poskytují maximální plynulost připojení
  • Data jsou uložena u nás, ne na vzdálených serverech – kratší cesta, rychlejší a stabilnější připojení
  • Smartbox rozšíří HD internet i do velkých prostorů a s nejvyšší silou připojení
  • Konec zasekávání a častého načítání videí, her a aplikacíZjistěte během sekundy, jestli vám můžeme zlepšit požitek z internetového připojení.

Zjistěte během sekundy, jestli vám můžeme zlepšit požitek z internetového připojení.

PripojTo.cz nabízí neomezené zabezpečené internetové připojení s vysokou rychlostí

Ověřte si dostupnost připojení k internetu

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami

Internet HD vám zlepší zábavní, pracovní i školní online aktivity

Vypojíte a zapojíte modem, podíváte se, jestli je s wi-fi všechno v pořádku, ale show se pořád zasekává po pár minutách. Voláte operátorovi a ten vás ujišťuje, že je vše v pořádku, kde je tedy chyba?

Pevný internet s neomezenými daty a výbornou stabilitou

Internetové služby PřipojTo.cz

Hlavním problémem při přenosu dat jsou vzdálená úložiště. Informace probíhají z velké dálky a můžou se také dostat do “datové zácpy”. Internet HD je řešením pro vaše zpomalené připojení.

V jednoduchosti funguje Internet HD tak, že většinu dat stahujeme a dočasně ukládáme. Data tedy odebíráte z kratší vzdálenosti a spojovacích cest (kabely), které jsou méně vytížené.

Veškeré vaše aktvity na internetu se tak díky této technologii několikrát zrychlí.

Internet HD je zároveň stabilní vysokorychlostní připojení a služba, která je podrobně monitorována a konstantně upravována. Systém ukládání dat a zkracování datových toků pořád vylepšujeme, tudíž se vaše Internet HD připojení zlepšuje, a tím i kvalita využívání domácího připojení.

Nabídka tarifů

Zajímá mě