Mapa pokrytí internetu

Poskytováním internetu pokrýváme 99% adres v České republice. Na základě dostupnosti máte na výběr mezi internetem vzduchem nebo kabelem. Nejdůležitějším krokem při výběru internetu je volba poskytovatele. Špatný signál, výpadky, drahé připojení – to jsou nejčastější situace, kdy uživatel hledá nového poskytovatele. Předejdete jim tak, že vyberete spolehlivého poskytovatele internetu, na trhu je jich totiž mnoho a každý má jinak kvalitní datovou infrastrukturu

Ověření dostupnosti internetu na vaší adrese

Vyplňte krátký a jednoduchý formulář uvedený výše a dozvíte se okamžitě, zda-li je internet na vaší adrese dostupný. Náš operátor ručně ověří dostupnost vaší adresy a následně vás kontaktuje s individuální nabídkou na míru vaším potřebám.

K připojení internetu Vám stačí vybrat tarif, který splňuje Vaše očekávání, popřípadě Vám s výběrem pomůžeme. Pro kvalitní a stabilní připojení potřebujete router, který Vám rozšíří internet po celém domě nebo firmě. Veškeré potřebné věci k připojení Vám zajistí povolaný techniktakže se nemusíte o nic starat, pouze ověřit dostupnost na Vaší adrese.

Ověřte si dostupnost připojení k internetu

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami

Zprostředkujeme internetové připojení od těchto poskytovatelů

O2
T-mobile
Vodafone

Věděli jste, že pokrýváme 99% adres v ČR? Operujeme v 602 městech a každý den přibývají další.

Mapa dostupnosti