I vaše domácnost se dostala do bodu, kdy ji začal unavovat současný pomalý internet se sdílenými daty a dlouhou odezvou? Děti vám vyrostly a touží po lepší službě? Je na čase pořídit i pro vaši rodinu kvalitní, stabilní a po všech směrech vyhovující internetové připojení.

PripojTo.cz je srovnávač a poskytovatel dostupných internetových připojení. Jsme vám k dispozici celý den, po celý týden. Naši operátoři zajišťují nejen objednávku služeb, ale i péči o naše zákazníky.

Jablonci nad Nisou poskytujeme kabelové připojení i tzv. vzduchem. Jaký typ bude pro vás vhodnější, vám poradí na naší zákaznické lince.

Vybírat je možné z internetového připojení kabelem (ADSL internetDSL internet, VDSL internet) a připojení vzduchem (Wi-fi připojení, LTE připojení, 4G připojení). Záleží na vaší adrese, kde službu požadujete. Náš operátor vám s výběrem pomůže.

Jestli si v Jablonci nad Nisou jakékoliv připojení přes PripojTo.cz, vždy se můžete spolehnout na to, že získáte kvalitní internet. Ten můžete využít na spoustu pracovních i osobních záležitostí. Stahujte filmy, nakupujte oblečení, sdílejte život na sociálních sítích.

Kvalitní internet se hodí mít neustále po ruce. Objednáte přes něj pizzu při nečekané návštěvě, zajistíte hudbu u rodinné oslavy a nakoupíte dárky na poslední chvíli.

Neváhejte a ověřte si dostupnost připojení k internetu i na Vaší Jablonecké adrese.

Jablonec nad Nisou – Ověřit dostupnost internetu

Internet Jablonec nad Nisou získáte do 48 hodin! Vyplňte náš formulář a dozvíte se více.

Nebo volejte: +420 792 315 084

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami

Optika

Optika 250

Rychlost až 250 Mb/s

Pokud hledáte nejstabilnější internetové připojení, optický tarif vám umožní používat náročné aplikace bez prodlev.

299 Kč / měsíc

po 6 měsících 399 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 15 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 250 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 250 Mb/s

Optika 500

Rychlost až 500 Mb/s

Optický tarif, který vám umožní streamovat videa v kvalitě 4K, stahovat velké soubory a používat náročné aplikace s minimální prodlevou.

299 Kč / měsíc

po 6 měsících 499 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 15 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 500 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 500 Mb/s

Optika 1000

Rychlost až 1000 Mb/s

Tarif ideální pro velké domácnosti, které používají internet současně na víc zařízeních. S rychlostí až 1 Gb/s můžete streamovat videa v kvalitě 4K a používat náročné aplikace.

299 Kč / měsíc

po 6 měsících 699 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 30 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 1000 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 500 Mb/s

Optika 2000

Rychlost až 2000 Mb/s

Nejnovější a nejrychlejší tarif. Ideální pro větší množství uživatelů, kteří používají internet pro náročné aplikace, jako jsou videohovory v kvalitě 4K a virtuální realita.

299 Kč / měsíc

po 6 měsících 899 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 30 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 2000 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 1000 Mb/s

Pevný a bezdrátový internet

Internet 20 Mb/s

Tarif na chatu je vhodný pro běžné použití internetu, prohlížení webových stránek, poslech hudby, nebo posílání e-mailů.

149 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 5 zařízení najednou

 • Rychlost stahování až 20 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 2 Mb/s

Internet 50 Mb/s

Tento tarif je ideální, pokud rádi sledujete videa na internetu, stahujete menší soubory nebo hrajete online hry.

249 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 5 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 50 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 5 Mb/s

Internet 100 Mb/s

Tento tarif se hodí pro ty, kdo streamují videa, chtějí hrát online hry bez sekání a používají náročné aplikace.

349 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 15 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 100 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 20 Mb/s

Internet 250 Mb/s

Tento tarif využijete pro streamování videí v kvalitě 4K a používání náročných aplikací bez prodlev.

449 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 30 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 250 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 25 Mb/s

Internet Jablonec nad Nisou rychle a kvalitně

Internet Jablonec nad Nisou za skvělé ceny! Naše služby jsou kvalitní, stabilní, bez omezených dat a dostupné téměř každé domácnosti. Neomezujte se a žijte život naplno. Sledujte filmy online bez sekání, užijte si prohlížení fotek v internetové galerii a najděte si potřebné informace, kdykoliv budete potřebovat.

Internet Jablonec nad Nisou se pyšní vysokou rychlostí, zajímavou rychlostí uploadu i nízkou cenou. V současné chvíli se jedná o nejlepší nabídku, kterou můžete na území Jablonce ohledně připojení k internetu dostat. Internetové připojení můžete mít buďto formou ADSL internetu nebo Wi-Fi. Vše zajišťuje Wi-Fi router.

Součástí našeho připojení k internetu je i televize přes internet s širokou nabídkou kanálů. Dále rádi poskytneme k internetu i podporu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Proto neváhejte a vyberte si z naší nabídky vaše připojení k internetu.

Vyplňte formulář výše a náš operátor s vámi dohodne další postup. Pokud vás žádná z dostupných nabídek neosloví, tak nás i tak kontaktujte. Individuální nabídka upravená vám na míru zde čeká i na vás.

Jablonec nad Nisou

Jablonec nad Nisou

Pevný internet bez sekání nemusí být jen snem. Pořiďte si i vy domů takové internetové rozhraní, které zvládne všechny vaše záliby a povinnosti. Stahujete často filmy, pracujete z domova nebo jste vášnivý hráč online her? Tak to je pro vás pevný internet jako dělaný. Nemusíte se obávat, že uprostřed hry přijdete o nabité zkušenosti, protože vám dojdou koupená data. Kabelové připojení je neomezené. Navíc zajišťuje větší stabilitu signálu, není ovlivněno povětrnostními vlivy, jako jsou bouřky či vichřice a chrání vaše data. Nikdo kromě vás se na něj nenapojí. K připojení vám stačí modem, který roznese signál po celé ploše vašeho domova pomocí Wifi. Vyberte si ten správný tarif pevného internetu i vy a užívejte všech výhod, které vám přinese.

Připojení k internetu v Dalších městech

Připojit dokážeme prakticky každého, bez ohledu na adresu či požadavky na technologii. Naše internetové připojení pokrývá více než 98% území České republiky.