99% Pokrytí wifi připojení po celé ČR

Podpora 24/7

Individuální nabídka

Nejrychlejší tarify v ČR

Nabídka Operátor Rychlost (Mb/s) Cena Datový limit Hodnocení
O2 Internet Air Fix 20/2 399 Kč* Výhodná nabídka
T-Mobile Pevný internet vzduchem S 20/5 399 Kč** To mě zajímá
T-Mobile Pevný internet vzduchem M 50/15 499 Kč** To mě zajímá
T-Mobile Internet bez drátu Standard 20/5 302 Kč 20 GB To mě zajímá
T-Mobile Internet bez drátu Premium 40/10 402 Kč 40 GB  To mě zajímá
T-Mobile Internet bez drátu Premium Plus 100/25 1199 Kč 100 GB To mě zajímá
Vodafone připojení bez kabelu 8/4
449 Kč
499 Kč To mě zajímá

*Ceny platí, pokud využíváte jinou službu operátora, jinak je o 100 Kč vyšší

** Platí pro zákazníky, kteří mají hlasový tarif, jinak jsou o 150 Kč vyšší.

Srovnání WIFI připojení k internetu

Nemáte v oblibě kabely a chcete rychlý a spolehlivý internet? V tom případě je WIFI připojení k internetu tou pravou volbou pro vás. Pojďte si vybrat z velkého množství nabídek jednotlivých operátorů. V případě že si nevíte rady, neváhejte nás kontaktovat. Společně vybereme tu nejideálnější nabídku WIFI připojení na míru vaším potřebám. Pořiďte si internet na doma ještě dnes.

wifi připojení

Jak funguje technologie Wi-Fi připojení?

Bezdrátové připojení je pomocí technologie wifi je v současnosti velmi rozšířené a populární. Jakým způsobem toto připojení k internetu funguje? To se dozvíte v průvodci.

V současnou chvíli je počítač neustále připojený k internetu standardem. Donedávna bylo nejběžnější formou připojení pomocí ADSL, doba se ovšem zjednodušuje a s ní i  způsob, jakým se k síti připojujeme. V minulosti hrál kabel jasný prim hned z několika důvodů. Oproti wifi připojení bylo ADSL levnější (díky nízkým cenám ethernetových adaptérů a kabelů) a rychlejší díky velké propustnosti dat (např. optické kabely).

S tímto připojením se ovšem váže i řada méně příjemných faktů. Například v památkově chráněných budovách bylo velmi náročné vést kabely. Finančně náročné může být i položení kabelu ve volném prostranství. Trh volal po zjednodušení a mobilitě a Wifi připojení se stalo důstojným nástupcem nejrozšířenějšího způsobu internetového připojení. Wifi je technologie, díky které se lze připojit k internetu kdekoliv, kde poskytovatel vysílá signál.

Signál se šíří v pásmech 2,4GHz a 5GHz, což jsou volná pásma, ve kterých se neplatí poplatky. Nad 5 GHz se sice již platí, ale je zde menší pravděpodobnost rušení. V dnešní době je už i kvalita wifi připojení oproti ADSL lepší, než kdysi. Stačí používat kvalitní modem, který vám k připojení rádi poskytneme.