Připojení k internetu

Potřebujete připojení k internetu? Pokud ano, jste na správném místě. Pripojto.cz nabízí kvalitní připojení k internetu na doma, chatu či kamkoliv jinam. Mezi hlavní výhody připojení patří nízká cena, vysoká rychlost a garantovaná stabilita. Připojit dokážeme prakticky každého, bez ohledu na adresu či požadavky na technologii. Naše internetové připojení pokrývá více než 98% území České republiky. Vybírat je možné z internetového připojení kabelem (ADSL internet, DSL internet, VDSL internet) a připojení vzduchem (wi-fi připojení, LTE připojení, 4G připojení).

Bez ohledu na zvolenou technologii budete moci využívat kvalitní připojení, které hravě zvládne požadavky i těch nejnáročnějších uživatelů. Sledujte filmy v HD, stahujte velké objemovy data či pracujte přes vzdálenou plochu, to vše není problém, stabilní rychlost internetu zajistí „hladký“ chod bez jakéhokoli sekání  či zbytečných časových prodlev.

Neváhejte a ověřte si dostupnost připojení k internetu i na Vaší adrese.

Proč připojení k internetu od Pripojto.cz?

  • Neomezená data
  • Rychlost internetového připojení až 250 Mb/s
  • Zabezpečení internetu
  • Dostupnost internetu na 98% adres ČR
  • Nejnižší cena připojení
Připojení k internetu

Ověřte si dostupnost připojení k internetu

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami

Pevný internet bez sekání nemusí být jen snem. Pořiďte si i vy domů takové internetové rozhraní, které zvládne všechny vaše záliby a povinnosti. Stahujete často filmy, pracujete z domova nebo jste vášnivý hráč online her? Tak to je pro vás pevný internet jako dělaný. Nemusíte se obávat, že uprostřed hry přijdete o nabité zkušenosti, protože vám dojdou koupená data. Kabelové připojení je neomezené. Navíc zajišťuje větší stabilitu signálu, není ovlivněno povětrnostními vlivy, jako jsou bouřky či vichřice a chrání vaše data. Nikdo kromě vás se na něj nenapojí. K připojení vám stačí modem, který roznese signál po celé ploše vašeho domova pomocí Wifi. Vyberte si ten správný tarif pevného internetu i vy a užívejte všech výhod, které vám přinese.

Pevný internet s neomezenými daty a výbornou stabilitou

Internetové služby PřipojTo.cz

Protože žijeme v technologicky vyspělé době, existuje široká škála možností připojení k internetu, ze které si můžeme vybrat. Základní otázka by pro vás měla být, k čemu chcete v budoucnosti internetové připojení využívat. Na trhu operuje několik desítek poskytovatelů internetu, existují globální firmy, které mají většinou výhodnější ceny a stabilnější a komplexnější datové sítě. Menší firmy mohou být lepší volbou v menších lokalitách. Jakého internetového poskytovatele zvolíte, by se ale mělo odvíjet od toho, jakou službu požadujete.

Při výběru připojení k internetu tedy zvažte nejprve k čemu budete chtít síť využívat. Obecně můžeme vybírat z bezdrátového či kabelového připojení.

Potřebujete být flexibilní a využívat internet na cestách? Zde se nabízí možnost 3G/4G, LTE připojení. Zde většinou býváte omezeni datovým balíčkem v závislosti na ceně a typu tarifu, můžete ale internet využívat úplně všude (chalupa, auto, kavárna), aniž byste museli řešit jakékoliv kabelové připojení či wifi. Nevýhoda bezdrátového připojení může být občas nedostatečný signál, kolísavá rychlost (zde se může často měnit hodnot při měření rychlosti internetu) a nedostatečný objem nabízených dat.

Oproti tomu kabelové připojení nabízí vyšší rychlost a stabilitu. Můžete si zvolit buď připojení k internetu skrz kabelovou síť, kterou tvoří sám poskytovatel, nebo skrz telefonní připojení ADSL (či novější VDSL). To občas může být problémové kvůli zastaralé telefonní síti ve vaší oblasti, dnes už je ale většinou vedení v pořádku. Ať už připojení k internetu skrz ADSL (VDSL) či internetovou kabeláž, statické připojení nabízí komfort vysokorychlostního internetu, kde se nemění rychlost v závislosti na signálu, vaše data jsou v bezpečí a fungují v největším možném výkonu. Tato možnost je běžně využívána v domácnostech a pracovních prostorech, kde je důležité, aby bylo připojení k internetu bezpečné a vy jste v tomto důsledku neztráceli data v důsledku výpadků.

Zavolejte nám a poraďte se s našimi experty, určitě pro vás vybereme ten nejvhodnější tarif s ideálním poměrem ceny a výkonnosti.

Připojení k internetu v České republice

Připojit dokážeme prakticky každého, bez ohledu na adresu či požadavky na technologii. Naše internetové připojení pokrývá více než 98% území České republiky.