99% Pokrytí celé ČR

99% Pokrytí televize přes internet po ČR

Podpora 24/7

Podpora 24/7

Individuální nabídka

Individuální nabídka

Nejrychlejší tarify v ČR

Nejrychlejší tarify v ČR

Nabídka Operátor Délka závazku v měsících Počet programů Cena Hodnocení
 TV Malá 0 65 programů 299 Kč Výhodná nabídka
 TV Střední 0 106 programů 299 Kč* Výhodná nabídka
 TV Velká 0 138 kanálů 449 Kč** Výhodná nabídka
T-Mobile TV 24 až 150 kanálů 399 Kč  To mě zajímá
Internet +  TV + pevná linka 12 až 147 kanálů 997 Kč Výhodná nabídka
Telly 24 až 87 kanálů 349 Kč  To mě zajímá

* cena platí 2 měsíce, pak za 449 Kč / měsíc

** cena platí 2 měsíce, pak za 749 Kč / měsíc

Digitální televize přes internet

Chcete sledovat řadu programů, ale ve vaší obci není dostatečně kvalitní digitální signál? Nebo chcete rozšířit svojí programovou nabídku o kanály, které nejsou v současnou chvíli k dispozici? Stačí si objednat naší digitální televizi přes internet a rázem máte po starostech. Připojíme vás k nejvýhodnější digitální televizi u nás – Připojto TV a sledovat jí můžete pomocí chytré sítě. Těšit se můžete na naprosto čistý obraz bez výpadků. Využít můžete i akčních balíčků, díky kterým získáte levnější volání i internet. Služby televize přes internet můžete využít ještě dnes!

Digitální televize přes internet

Co vše získáte s televizí přes internet? 

Budoucnost sledování filmů a seriálů se začala vyvíjet novým směrem a datové toky fungují nejrychleji skrze internet. Velká konkurence v zábavním odvětví pohání poskytovatele televize přes internet k rozšiřování a zlepšování tarifů. Co to znamená pro vás?

  • Výhradní a originální obsah podle různých poskytovatelů
  • Rozšířené možnosti ovládání a přizpůsobení televize podle vás
  • Digitalizace domácnosti, budete připravení na budoucí technologie
  • Rychlá instalace do 2 dnů od objednávky
  • Jednoduchá online objednávka a vyřízení
  • Dlouhodobé šetření na nových technologiích (vše budete mít přes internet)

Televize přes internet je technologie budoucnosti, která nabízí obrovské množství zábavy a je vám velmi přizpůsobivá ovládáním a časem. 

Program internetové televize se řídí podle vás

Sledujte své oblíbené pořady kdykoliv a kdekoliv. Doslova. Podle zvoleného poskytovatele získáte tematické programy, na kterých můžete vybírat z filmů a seriálů až týden zpětně. Pokud by vám 7 dní nestačilo, Připojto TV poskytuje až 100 hodin nahrávání, takže si svou show můžete nahrát na disk a sledovat zpětně.

Nastavte si oblíbené pořady do jednotlivých skupin podle nálady či zaměření (věděcké, zábavní). Přizpůsobte si pořady a programy přímo podle vašich zájmů. Smart TV nabízí pokročilé možnosti ovládání skrze různá zařízení (telefon aj.) a postupem času je již mnoho poskytovatelů připraveno na ovládání hlasem. Samozřejmostí je pozastavení pořadu podle toho, jak potřebujete. 

Sport také nabízí prémiové sportovní přenosy, které můžete sledovat pouze u této společnosti. Skvělou přidanou hodnotou je možnost měnit kamery, které přenosy snímají, můžete se tak koukat na zápasy z různých úhlů (u vybraných pořadů).

Sledujte na telefonu, tabletu či počítači – kdekoliv a kdykoliv

Každý chce doma sledovat něco jiného? Jak už název vypovídá, sledování internetové televize je přístupné odkudkoliv, odkud máte přístup na internet. Můžete se tedy dívat na záznamy či live show na svém telefonu při cestování (i v zahraničí) nebo se koukat na tabletu na svou oblíbenou kuchařskou show při vaření.

Přihlášení do internetové televize je přístupné také skrz webovou aplikaci, můžete se tedy přihlásit u přátel a spolu sledovat oblíbené programy. Stejně tak se můžete snadno přihlásit na chatě či na pracovních cestách.

Konec set-top boxům a kabelům – TV přes internet pohodlně

Pokud vlastníte smart TV (podpora android, apple) , případně zvažujete koupi, nebudete v budoucnosti již nikdy potřebovat set-top box. S přechodem na nové digitální rozhraní tak můžete ušetřit v průběhu let až několik tisíc korun a zbytečné zařizování.
Smart TV stačí datové připojení a můžete bez problému sledovat internetovou televizi.

Ovlivňuje rychlost připojení přenos televize přes internet?

Do jisté míry ano, ale jen v určitých případech. HD kanály vyžadují vyšší rychlost připojení, tarify jsou ale dělané tak, aby veškeré přenosy probíhaly co nejplynuleji. Datový tok a obraz je tedy komprimován a optimalizován tak, abyste měli na všech zařízeních tu nejlepší kvalitu obrazu, zvuku, a aby bylo přehrávání plynulé.