Každá práce, počin na internetu je zkouškou vaší trpělivosti? Stránky se dlouho načítají, připojení je často ve výpadku a už po prvním týdnu stahování dat jste omezení na rychlosti? Hrát moderní online hry s přáteli je čirý nesmysl a než byste našli vhodné informace k referátu do školy, zajdete si radši do knihovny? Je na čase změnit poskytovatele internetové připojení a najít lepší dodávku služby. Web PripojTo.cz vám dodá internet za lepší cenu, s nízkou odezvou, stabilním připojením a neomezenými daty. Připojíme i vaši domácnost. Buď přes kabel anebo vzduchem.

Pro naše zákazníky funguje linka 24 hodin denně, sedmi dní v týdnu. Každý den jsme zde pro vás.

Pro připojení s nejvýhodnější cenou v poměru kvality a výkonu, vysokou rychlostí, neomezenými daty a stabilním chodem, se obraťte na PripojTo.cz. V celých Teplicích dokážeme zajistit internet na doma.

Vybírat je možné z internetového připojení kabelem (ADSL internetDSL internet, VDSL internet) a připojení vzduchem (Wi-fi připojení, LTE připojení, 4G připojení). Záleží na vaší adrese, kde službu požadujete. Náš operátor vám s výběrem pomůže.

Internet vám přijede připojit náš technik. Dostanete Wi-Fi modem, který umožní připojení na internetovou síť, kdekoli v dosahu signálu. Nebuďte omezeni kabelem a surfujte doma v posteli nebo z pohodlí sedací soupravy. Kvalitní internet chránící vaše soukromá data. Věc, kterou dnes bereme jako standard, zajistíme i pro vás.

Internetové připojeníTeplicích zajišťujeme v nejvyšší kvalitě, které zvládne i ty nejnáročnější úkoly. Stahování filmu v HD kvalitě a v druhém okně záběry z herní konference online už nemusí být jen sen. Připojení po síti tzv. kabelem a vzduchem je k dispozici pro celé Teplice. Výběr bude záležet na vás a na tom, co doporučí náš vyškolený operátor.

Neváhejte a ověřte si dostupnost připojení k internetu i na Vaší Teplické adrese.

Internet Teplice

Sháníte internet Teplice?
Pořiďte si bezkonkurenční internetové připojení  v Teplicích za bezkonkurenční cenu.

Nebo volejte: +420 792 315 084

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami

Pevný a bezdrátový internet

Internet 20 Mb/s

Tarif na chatu je vhodný pro běžné použití internetu, prohlížení webových stránek, poslech hudby, nebo posílání e-mailů.

149 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 5 zařízení najednou

 • Rychlost stahování až 20 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 2 Mb/s

Internet 50 Mb/s

Tento tarif je ideální, pokud rádi sledujete videa na internetu, stahujete menší soubory nebo hrajete online hry.

249 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 5 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 50 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 5 Mb/s

Internet 100 Mb/s

Tento tarif se hodí pro ty, kdo streamují videa, chtějí hrát online hry bez sekání a používají náročné aplikace.

349 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 15 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 100 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 20 Mb/s

Internet 250 Mb/s

Tento tarif využijete pro streamování videí v kvalitě 4K a používání náročných aplikací bez prodlev.

449 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 30 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 250 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 25 Mb/s

Optika

Optika 250

Rychlost až 250 Mb/s

Pokud hledáte nejstabilnější internetové připojení, optický tarif vám umožní používat náročné aplikace bez prodlev.

299 Kč / měsíc

po 6 měsících 399 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 15 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 250 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 250 Mb/s

Optika 500

Rychlost až 500 Mb/s

Optický tarif, který vám umožní streamovat videa v kvalitě 4K, stahovat velké soubory a používat náročné aplikace s minimální prodlevou.

299 Kč / měsíc

po 6 měsících 499 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 15 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 500 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 500 Mb/s

Optika 1000

Rychlost až 1000 Mb/s

Tarif ideální pro velké domácnosti, které používají internet současně na víc zařízeních. S rychlostí až 1 Gb/s můžete streamovat videa v kvalitě 4K a používat náročné aplikace.

299 Kč / měsíc

po 6 měsících 699 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 30 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 1000 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 500 Mb/s

Optika 2000

Rychlost až 2000 Mb/s

Nejnovější a nejrychlejší tarif. Ideální pro větší množství uživatelů, kteří používají internet pro náročné aplikace, jako jsou videohovory v kvalitě 4K a virtuální realita.

299 Kč / měsíc

po 6 měsících 899 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 30 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 2000 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 1000 Mb/s

Internet Teplice do každé rodiny

Internetové připojení v Teplicích za skvělé ceny! Vyberte si tarif dle vašich představ a ponořte se do světa neomezené zábavy. PripojTo.cz je srovnávač tarifů všech předních operátorů za bezkonkurenčně nízké ceny. K dispozici jsou i časově omezené nabídky. Neváhejte a pořiďte si rychlý internet za bezkonkurenční ceny. Navíc k ruce získáte naší zákaznickou linku, která je zde pro vás po celý den. Pokud jste se již rozhodli využít našich služeb, stačí vyplnit vaše telefonní číslo v horní části této stránky a kontaktuje vás náš operátor.

Z naší nabídky si vybere doopravdy každý, ať už internet používáte jako plnohodnotný pracovní nástroj nebo pouze pro zábavu. Pokud vás nic neosloví, individuální řešení je zde pro vás také připraveno.

Připraveny jsou dva druhy internetu na doma. Buďto klasické bezdrátové připojení, přes Wi-Fi síť, které se vyznačuje stabilitou a nižší cenou, anebo VDSL (kabelové) připojení, které je velmi rychlé. Ať si vyberete kterýkoliv tarif, můžete se těšit na 24/7 trvající podporu.

Co očekáváte od nové služby? Pevný signál, stálý chod, neustále dostupnou péčí, nonstop zákaznickou linkou a neomezená data. Internetové připojení je chráněno a nikdo, kromě vaší domácnosti, se na něj nepřipojí.

Je pro vás internetové připojení velmi důležité a není vám lhostejné jeho nastavení? Pak se obraťte na PripojTo.cz. Zajistí vám připojení k internetu do 48 hodin od objednávky. Hrajte hry, pracujte přes vzdálenou plochu, upravujte fotografie a nasávejte čerstvé informace.

K připojení lze dokoupit i televizi. Velké množství televizních programů a stanic. Zábava může začít.

Internet Teplice je tu pro vás.

Internet Teplice