Jako druhá největší metropole České republiky má Brno velké možnosti ve výběru poskytovatelů internetového připojení. Častým nešvarem bývají nabízené hory doly, ale v konečném výsledku firma nesplňuje služby, které naslibovala. Internet v Brně nabízíme z mnoha různých ověřených zdrojů. Díky našemu srovnávači a ověření dostupnosti internetu si můžete snadno porovnat, jaké služby vám nejlépe v dané lokaci vyhovují.
Ačkoliv je Brno technologicky vyspělé město, může se stát, že v určitých částech bude určité internetové připojení lepší volbou než jiné. Pokud například volíte internet v Brně přes ADSL telefonní síť, vaše rychlost může záviset na stáří kabeláže. V tomto případě jsme schopni dohodnout lepší ceny na bezdrátové internetové připojení (4G, LTE), díky němuž budete mít stejně kvalitní připojení k internetu, jako byste byli připojeni přes kabely.

Další výhodou Připojto.cz je stálý dohled nad Brněnskou internetovou infrastrukturou. Pakliže by z nějakého důvodu došlo k výpadku, náš tým techniků je připraven situaci pohotovostně vyřešit. Internet Brno přes Připojto.cz je tedy velmi bezpečnou volbou, pokud na vašem internetovém připojení stojí vaše podnikání. V rámci internetu na doma a dalších připojení nabízíme 24/7 zákaznickou linku, který vám pomůže vyřešit jakýkoliv problém, popřípadě k vám zašle servisního technika. Tato linka funguje i pro informace o televizi přes internet. Internet Brno nabízí výhodné připojení i pro podnikatele a firmy různých velikostí.

Sehnat kvalitní připojení k internetu není nic snadného. Určitě nestojíte o ledajaká data, přístupné komukoliv. Vy potřebujete kvalitu, odpovídající péči, stabilitu a snadnou dostupnost. Ve chvíli kdy hledáte spolehlivého dodavatele služeb, oceníte dostatečné informace, příznivé ceny a přehlednou nabídku.
Ve velkých městech s mnoha obyvateli, bývá kvalitní signál. My vám zajistíme internet do každé domácnosti. Typ připojení bude záležet na vašem výběru.
Potřebujete připojení k internetu v Brně a okolí? Pokud ano, jste na správném místě. Pripojto.cz nabízí kvalitní připojení k internetu na celém území Brna a 98% Jihomoravského kraje. Mezi hlavní výhody připojení patří nízká cena, vysoká rychlost a garantovaná stabilita. Připojit dokážeme prakticky každého, bez ohledu na část Brna, kde bydlíte, či požadovanou technologii.  Vybírat je možné z internetového připojení kabelem (ADSL internetDSL internet, VDSL internet) a připojení vzduchem (wi-fi připojení, LTE připojení, 4G připojení).

Bez ohledu na zvolenou technologii budete moci v Brně využívat kvalitní připojení, které hravě zvládne požadavky i těch nejnáročnějších uživatelů. Sledujte filmy v HD, stahujte velké objemy data či pracujte přes vzdálenou plochu, to vše není problém, stabilní rychlost internetu zajistí „hladký“ chod bez jakéhokoli sekání  či zbytečných časových prodlev.
Není nad opravdu dobrou službu. Nikdy nevíte, kdy si budete urychleně hledat nejbližšího opraváře vody, při prasklém potrubí, stahovat hudbu pro nečekanou probdělou noc nebo posílat fotky čerstvého člena rodiny.
Neváhejte a ověřte si dostupnost připojení k internetu i na Vaší Brněnské adrese.

Kvalitní internet Brno s vysokou rychlostí a stabilitou

Internet Brno

Brno – Ověřit dostupnost internetu

Internet Brno získáte do 48 hodin! Vyplňte náš formulář a dozvíte se více.

Nebo volejte: +420 792 315 084

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami

Optika

Optika 250

Rychlost až 250 Mb/s

Pokud hledáte nejstabilnější internetové připojení, optický tarif vám umožní používat náročné aplikace bez prodlev.

299 Kč / měsíc

po 6 měsících 399 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 15 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 250 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 250 Mb/s

Optika 500

Rychlost až 500 Mb/s

Optický tarif, který vám umožní streamovat videa v kvalitě 4K, stahovat velké soubory a používat náročné aplikace s minimální prodlevou.

299 Kč / měsíc

po 6 měsících 499 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 15 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 500 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 500 Mb/s

Optika 1000

Rychlost až 1000 Mb/s

Tarif ideální pro velké domácnosti, které používají internet současně na víc zařízeních. S rychlostí až 1 Gb/s můžete streamovat videa v kvalitě 4K a používat náročné aplikace.

299 Kč / měsíc

po 6 měsících 699 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 30 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 1000 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 500 Mb/s

Optika 2000

Rychlost až 2000 Mb/s

Nejnovější a nejrychlejší tarif. Ideální pro větší množství uživatelů, kteří používají internet pro náročné aplikace, jako jsou videohovory v kvalitě 4K a virtuální realita.

299 Kč / měsíc

po 6 měsících 899 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 30 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 2000 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 1000 Mb/s

Pevný a bezdrátový internet

Internet 20 Mb/s

Tarif na chatu je vhodný pro běžné použití internetu, prohlížení webových stránek, poslech hudby, nebo posílání e-mailů.

149 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 5 zařízení najednou

 • Rychlost stahování až 20 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 2 Mb/s

Internet 50 Mb/s

Tento tarif je ideální, pokud rádi sledujete videa na internetu, stahujete menší soubory nebo hrajete online hry.

249 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 5 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 50 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 5 Mb/s

Internet 100 Mb/s

Tento tarif se hodí pro ty, kdo streamují videa, chtějí hrát online hry bez sekání a používají náročné aplikace.

349 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 15 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 100 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 20 Mb/s

Internet 250 Mb/s

Tento tarif využijete pro streamování videí v kvalitě 4K a používání náročných aplikací bez prodlev.

449 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 30 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 250 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 25 Mb/s

Internet Brno rychle, levně a bez starostí

Internet Brno za skvělé ceny! Nabízíme kvalitní a rychlé připojení k internetu na území Brna. Naše pokrytí je 98% celého území Brna a jsme schopni poskytnout opravdu rychlý internet za bezkonkurenční ceny. Vyberte si z řady nabídek předních operátorů a získejte individuální nabídku s nejlepší cenou.
Internet na doma je dnes standardem každé domácnosti. Člověk jako by bez něho ani nežil. Najdete na něm opravdu cokoliv. Recepty na výborné kuře, přes hudbu k večeři, po kvalitní čtivé a informativně hodnotné články. Co je však ještě lepší? Internet s televizí. Bonus navíc, který potěší každého člena vaší rodiny.
Součástí našeho připojení k internetu je právě i televize přes internet s širokou nabídkou kanálů. Dále rádi poskytneme k internetu i podporu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Nabízíme vám komplexní baliček – služba a péče v jednom. My si vážíme každého zákazníky. Proto neváhejte a vyberte si z naší nabídky vaše připojení k internetu. Vyplňte formulář výše a náš operátor s vámi dohodne další postup.

Nabízíme kvalitní a rychlé připojení k internetu v Brně

Internet Brno

Společně proberete nejzajímavější nabídky připojení k internetu v Brně a vyberete tu nejzajímavější nabídku pro vás. Pokud se vám nebude žádná z dostupných nabídek líbit, určitě je možné vytvořit individuální podmínky na základě vašich potřeb.
Co přesně očekáváte od kvalitního připojení? Chráněná data, snadnou instalaci, stabilní a pevný signál a ničím neomezený pohyb stahování dat? Pokud potřebujete využívat internet na maximum, nechte si zařídit připojení po síti, tzv. kabelem.
Pevný internet bez sekání nemusí být jen snem. Pořiďte si i vy domů takové internetové rozhraní, které zvládne všechny vaše záliby a povinnosti. Stahujete často filmy, pracujete z domova nebo jste vášnivý hráč online her? Tak to je pro vás pevný internet jako dělaný. Nemusíte se obávat, že uprostřed hry přijdete o nabité zkušenosti, protože vám dojdou koupená data. Kabelové připojení je neomezené. Navíc zajišťuje větší stabilitu signálu, není ovlivněno povětrnostními vlivy, jako jsou bouřky či vichřice a chrání vaše data. Nikdo kromě vás se na něj nenapojí. K připojení vám stačí modem, který roznese signál po celé ploše vašeho domova pomocí Wifi. Vyberte si ten správný tarif pevného internetu i vy a užívejte všech výhod, které vám přinese.

Připojení k internetu v Dalších městech

Připojit dokážeme prakticky každého, bez ohledu na adresu či požadavky na technologii. Naše internetové připojení pokrývá více než 98% území České republiky.