Říká se, že žít ve Zlíně je krásné. Nová a stará zástavba, parky, pracovní příležitosti. Takový život lze už jen podpořit i kvalitním připojením k internetu. Není nic horšího, než když vyzkoušíte řadu poskytovatelů a stále to není to pravé ořechové. Jeden poskytuje nízkou cenu, ale sdílená data, jinde je příliš nízká rychlost u dalšího omezená data na jedno fakturační období. Na PripojTo.cz nic takového nenajdete. Náš internet je bezpečný, rychlý, stabilní a hlavně neomezený. Surfovat tak může celá rodina. Již nemusíte dále hledat a přemýšlet. Nechte to na nás. Kontaktujte nás.
My poskytujeme komplexní službu. Nejen, že vám zajistíme připojení, ale stále pro vás budeme k dispozici 24hodin / 7 denně. V případě poruchy, dotazu či vylepšení služby se na nás tedy můžete kdykoliv obrátit.
Na našich stránkách naleznete širokou nabídku od řady poskytovatelů. S naším operátorem si vyberete tu nejlepší pro vás, na základě vašich požadavků. Internet na doma máme v malíku.
Vybírat je možné z internetového připojení kabelem (ADSL internetDSL internet, VDSL internet) a připojení vzduchem (wi-fi připojení, LTE připojení, 4G připojení). Záleží na vaší adrese, kde službu požadujete. Náš operátor vám s výběrem pomůže.
Vaše děti si zahrají hry a vás nechají v klidu posedět s přáteli, vy si připravíte projev na svatbu bratra a stáhnete oblíbenou hudbu. Manželka zase objedná spoustu potřebných věcí do domácnosti a objedná se na cvičení. Internet tak poslouží celé rodině.
Neváhejte a ověřte si dostupnost připojení k internetu i na Vaší Zlínské adrese.

Internet Zlín

Sháníte internet Zlín?
Pořiďte si internetové připojení  ve Zlíně za bezkonkurenční cenu.

Nebo volejte: +420 792 315 084

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami

Optika

Optika 250

Rychlost až 250 Mb/s

Pokud hledáte nejstabilnější internetové připojení, optický tarif vám umožní používat náročné aplikace bez prodlev.

299 Kč / měsíc

po 6 měsících 399 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 15 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 250 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 250 Mb/s

Optika 500

Rychlost až 500 Mb/s

Optický tarif, který vám umožní streamovat videa v kvalitě 4K, stahovat velké soubory a používat náročné aplikace s minimální prodlevou.

299 Kč / měsíc

po 6 měsících 499 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 15 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 500 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 500 Mb/s

Optika 1000

Rychlost až 1000 Mb/s

Tarif ideální pro velké domácnosti, které používají internet současně na víc zařízeních. S rychlostí až 1 Gb/s můžete streamovat videa v kvalitě 4K a používat náročné aplikace.

299 Kč / měsíc

po 6 měsících 699 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 30 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 1000 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 500 Mb/s

Optika 2000

Rychlost až 2000 Mb/s

Nejnovější a nejrychlejší tarif. Ideální pro větší množství uživatelů, kteří používají internet pro náročné aplikace, jako jsou videohovory v kvalitě 4K a virtuální realita.

299 Kč / měsíc

po 6 měsících 899 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 30 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 2000 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 1000 Mb/s

Pevný a bezdrátový internet

Internet 20 Mb/s

Tarif na chatu je vhodný pro běžné použití internetu, prohlížení webových stránek, poslech hudby, nebo posílání e-mailů.

149 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 5 zařízení najednou

 • Rychlost stahování až 20 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 2 Mb/s

Internet 50 Mb/s

Tento tarif je ideální, pokud rádi sledujete videa na internetu, stahujete menší soubory nebo hrajete online hry.

249 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 5 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 50 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 5 Mb/s

Internet 100 Mb/s

Tento tarif se hodí pro ty, kdo streamují videa, chtějí hrát online hry bez sekání a používají náročné aplikace.

349 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 15 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 100 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 20 Mb/s

Internet 250 Mb/s

Tento tarif využijete pro streamování videí v kvalitě 4K a používání náročných aplikací bez prodlev.

449 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 30 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 250 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 25 Mb/s

Internet Zlín do každé rodiny

Zajišťujeme pokrytí internetovým připojením téměř po celém území Zlína a jeho blízkého okolí. Na PripojTo.cz najdete srovnání datových balíčků od řady poskytovatelů. Po vyplnění formuláře, se vám ozve náš operátor. Vybere produkt a zajistí jeho instalaci naším technikem. Vše do 48 hodin od objednání. Připojení k internetu nabízíme za skvělé ceny, které nejdou na úkor objemu dat.
Již bylo zmíněno, že nabízíme Internetové připojení ve dvou variantách – Wi-Fi připojení a ADSL připojení. Jaký typ vybrat si můžete buď zvolit sami dle dostupnosti anebo výběr necháte na našem proškoleném technikovi. Jestliže po zvážení všech nabídek, si stále nejste jisti výběrem a objednávkou, můžeme vám na požádání sestavit individuální nabídku šitou na míru.
Součástí ceny internetu je i stálá podpora v případě jakýchkoliv poruch, či výpadků. Na naší lince jsme vám k dispozici 24 hodin / 7 denně.
Dále si můžete k internetu přikoupit i další službu. Zajišťujeme totiž i televizi. Televizní zábava a surfování na vlně internetu jako jeden balíček. Spousta programů, rychlý přenos, čistý obraz i zvuk.
Internet Zlín je zde k vašim službám.

Internet Zlín

Pevný internet bez sekání nemusí být jen snem. Pořiďte si i vy domů takové internetové rozhraní, které zvládne všechny vaše záliby a povinnosti. Stahujete často filmy, pracujete z domova nebo jste vášnivý hráč online her? Tak to je pro vás pevný internet jako dělaný. Nemusíte se obávat, že uprostřed hry přijdete o nabité zkušenosti, protože vám dojdou koupená data. Kabelové připojení je neomezené. Navíc zajišťuje větší stabilitu signálu, není ovlivněno povětrnostními vlivy, jako jsou bouřky či vichřice a chrání vaše data. Nikdo kromě vás se na něj nenapojí. K připojení vám stačí modem, který roznese signál po celé ploše vašeho domova pomocí Wifi. Vyberte si ten správný tarif pevného internetu i vy a užívejte všech výhod, které vám přinese.

Připojení k internetu v Dalších městech

Připojit dokážeme prakticky každého, bez ohledu na adresu či požadavky na technologii. Naše internetové připojení pokrývá více než 98% území České republiky.