Internet Zlín

Říká se, že žít ve Zlíně je krásné. Nová a stará zástavba, parky, pracovní příležitosti. Takový život lze už jen podpořit i kvalitním připojením k internetu. Není nic horšího, než když vyzkoušíte řadu poskytovatelů a stále to není to pravé ořechové. Jeden poskytuje nízkou cenu, ale sdílená data, jinde je příliš nízká rychlost u dalšího omezená data na jedno fakturační období. Na PripojTo.cz nic takového nenajdete. Náš internet je bezpečný, rychlý, stabilní a hlavně neomezený. Surfovat tak může celá rodina. Již nemusíte dále hledat a přemýšlet. Nechte to na nás. Kontaktujte nás.
My poskytujeme komplexní službu. Nejen, že vám zajistíme připojení, ale stále pro vás budeme k dispozici 24hodin / 7 denně. V případě poruchy, dotazu či vylepšení služby se na nás tedy můžete kdykoliv obrátit.
Na našich stránkách naleznete širokou nabídku od řady poskytovatelů. S naším operátorem si vyberete tu nejlepší pro vás, na základě vašich požadavků. Internet na doma máme v malíku.
Vybírat je možné z internetového připojení kabelem (ADSL internetDSL internet, VDSL internet) a připojení vzduchem (wi-fi připojení, LTE připojení, 4G připojení). Záleží na vaší adrese, kde službu požadujete. Náš operátor vám s výběrem pomůže.
Vaše děti si zahrají hry a vás nechají v klidu posedět s přáteli, vy si připravíte projev na svatbu bratra a stáhnete oblíbenou hudbu. Manželka zase objedná spoustu potřebných věcí do domácnosti a objedná se na cvičení. Internet tak poslouží celé rodině.
Neváhejte a ověřte si dostupnost připojení k internetu i na Vaší Zlínské adrese.

Internet Zlín

Sháníte internet Zlín?
Pořiďte si internetové připojení  ve Zlíně za bezkonkurenční cenu.

Nebo volejte: +420 792 315 084

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami

Start 2 Mb / S

349CZKměsíčně*
 • Neomezená data
 • Podpora 24/7
 • Extra výhody
 • Nejlevnější internet

Optimal 20 Mb / s

399CZKměsíčně
 • Neomezená data
 • Podpora 24/7
 • Extra výhody
 • Nejlepší poměr cena / výkon

Aktiv 50 Mb / s

449CZKměsíčně
 • Neomezená data
 • Podpora 24/7
 • Extra výhody
 • Upload až 5Mb/s

Premium 80 Mb / s

549CZKměsíčně
 • Neomezená data
 • Podpora 24/7
 • Extra výhody
 • Nejrychlejší internet

*tarif dostupný pouze na některých adresách

Internet Zlín do každé rodiny

Zajišťujeme pokrytí internetovým připojením téměř po celém území Zlína a jeho blízkého okolí. Na PripojTo.cz najdete srovnání datových balíčků od řady poskytovatelů. Po vyplnění formuláře, se vám ozve náš operátor. Vybere produkt a zajistí jeho instalaci naším technikem. Vše do 48 hodin od objednání. Připojení k internetu nabízíme za skvělé ceny, které nejdou na úkor objemu dat.
Již bylo zmíněno, že nabízíme Internetové připojení ve dvou variantách – Wi-Fi připojení a ADSL připojení. Jaký typ vybrat si můžete buď zvolit sami dle dostupnosti anebo výběr necháte na našem proškoleném technikovi. Jestliže po zvážení všech nabídek, si stále nejste jisti výběrem a objednávkou, můžeme vám na požádání sestavit individuální nabídku šitou na míru.
Součástí ceny internetu je jeho plná instalace, i stálá podpora v případě jakýchkoliv poruch, či výpadků. Na naší lince jsme vám k dispozici 24 hodin / 7 denně.
Dále si můžete k internetu přikoupit i další službu. Zajišťujeme totiž i televizi. Televizní zábava a surfování na vlně internetu jako jeden balíček. Spousta programů, rychlý přenos, čistý obraz i zvuk. I zde vám instalaci zařídíme.
Internet Zlín je zde k vašim službám.

Internet Zlín

Pevný internet bez sekání nemusí být jen snem. Pořiďte si i vy domů takové internetové rozhraní, které zvládne všechny vaše záliby a povinnosti. Stahujete často filmy, pracujete z domova nebo jste vášnivý hráč online her? Tak to je pro vás pevný internet jako dělaný. Nemusíte se obávat, že uprostřed hry přijdete o nabité zkušenosti, protože vám dojdou koupená data. Kabelové připojení je neomezené. Navíc zajišťuje větší stabilitu signálu, není ovlivněno povětrnostními vlivy, jako jsou bouřky či vichřice a chrání vaše data. Nikdo kromě vás se na něj nenapojí. K připojení vám stačí modem, který roznese signál po celé ploše vašeho domova pomocí Wifi. Vyberte si ten správný tarif pevného internetu i vy a užívejte všech výhod, které vám přinese.

Připojení k internetu v Dalších městech

Připojit dokážeme prakticky každého, bez ohledu na adresu či požadavky na technologii. Naše internetové připojení pokrývá více než 98% území České republiky.

Internet Jablonec nad Nisou

Internet Chomutov

Internet Mělník

Internet Jihlava

Internet Ústí nad Labem

Internet Plzeň

Internet Zlín

Internet Teplice

Internet Frýdek-Místek

Internet Mladá Boleslav

Internet České Budějovice

Internet Kladno

Internet Hradec Králové

Internet Opava

Internet Karlovy Vary

Internet Liberec

Internet Ostrava

Internet Pardubice

Internet Brno

Internet Olomouc