Internet Česká Lípa – rychlý i stabilní

Potřebujete rychlý internet Česká Lípa, který bude stabilní a bude přesně podle vašich představ? Představu máme totiž každý jinou. Někdo pracuje z domova a jeho hlavní prioritou je stabilní internet a rychlost stahování, aby mu nespadl internet při pracovním videohovoru. Někdo na internetu hlavně paří hry, ať už je to World of Tanks, World of Warcraft nebo legendární Counter Strike. Na rychlost internetu se zkrátka musíte spolehnout. Můžete si také změřit rychlost internetu na vaší IP adrese.

Při hledání toho správného internetového připojení je komplikované to, že každá společnost nabízí několik tarifů a teď, jak se v tom zorientovat a který tarif si vybrat, aby byl ideální pro vaše potřeby. Proto společnost Připojto.cz vytvořila srovnávač, kde si na jednom místě můžete vybrat připojení z mnoha nabízených tarifů od spousty firem. Mezi našimi dodavateli jsou jak přední poskytovatelé internetového připojení, jako je T-Mobile a Vodafone a rovněž najdete společnosti z vaší lokality. Kromě toho si na jednom místě můžete kromě internetu objednat i televizi a volání a máte tak vyřešeno vše. Ale o tom až později.

Teď se pojďme mrknout na to, jaké možnosti internetového připojení můžete u nás získat? Možností, jak připojit internet máte hned několik: 1. Internetové připojení kabelem – připojit se k internetu můžete přes ADSL internet, DSL internet, VDSL internet. 2. Internetové připojení vzduchem – připojit se také můžete přes wi-fi připojení, LTE připojení, 4G připojení. Pořídit si také můžete internet na chatu a mít tak plný signál a neomezená data kdekoli v České republice. Máme internetové pokrytí na 99 % území České republiky.

Ověřit si dostupnost internetu na vaší adrese v České Lípě nebo v jejím okolí můžete sami na následujícím odkazu – ověřte si dostupnost připojení k internetu u vás doma. Pocházíte z obce Sosnová? Nebo Zákupy, Sloup v Čechách, Nový Bor, Slunečná, Horní Libchava, Kvítkov, kozly nebo Zahrádky? Ověřte si dostupnost internetu, ať vidíte, že stabilní internet a širokou nabídku internetových tarifů máme i pro vás.

Internet Česká Lípa – rychlý i stabilní internet

Kvalitní internet Česká Lípa za prima cenu. Instalace internetu už 48 hodin od objednání! Pro nezávazné informace vyplňte následující formulář.

Nebo volejte: +420 792 315 084

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami

Pevný a bezdrátový internet

Internet 20 Mb/s

Tarif na chatu je vhodný pro běžné použití internetu, prohlížení webových stránek, poslech hudby, nebo posílání e-mailů.

149 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 5 zařízení najednou

 • Rychlost stahování až 20 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 2 Mb/s

Internet 50 Mb/s

Tento tarif je ideální, pokud rádi sledujete videa na internetu, stahujete menší soubory nebo hrajete online hry.

249 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 5 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 50 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 5 Mb/s

Internet 100 Mb/s

Tento tarif se hodí pro ty, kdo streamují videa, chtějí hrát online hry bez sekání a používají náročné aplikace.

349 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 15 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 100 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 20 Mb/s

Internet 250 Mb/s

Tento tarif využijete pro streamování videí v kvalitě 4K a používání náročných aplikací bez prodlev.

449 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 30 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 250 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 25 Mb/s

Optika

Optika 250

Rychlost až 250 Mb/s

Pokud hledáte nejstabilnější internetové připojení, optický tarif vám umožní používat náročné aplikace bez prodlev.

299 Kč / měsíc

po 6 měsících 399 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 15 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 250 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 250 Mb/s

Optika 500

Rychlost až 500 Mb/s

Optický tarif, který vám umožní streamovat videa v kvalitě 4K, stahovat velké soubory a používat náročné aplikace s minimální prodlevou.

299 Kč / měsíc

po 6 měsících 499 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 15 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 500 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 500 Mb/s

Optika 1000

Rychlost až 1000 Mb/s

Tarif ideální pro velké domácnosti, které používají internet současně na víc zařízeních. S rychlostí až 1 Gb/s můžete streamovat videa v kvalitě 4K a používat náročné aplikace.

299 Kč / měsíc

po 6 měsících 699 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 30 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 1000 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 500 Mb/s

Optika 2000

Rychlost až 2000 Mb/s

Nejnovější a nejrychlejší tarif. Ideální pro větší množství uživatelů, kteří používají internet pro náročné aplikace, jako jsou videohovory v kvalitě 4K a virtuální realita.

299 Kč / měsíc

po 6 měsících 899 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 30 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 2000 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 1000 Mb/s

Stabilní internet Česká Lípa

Česká republika je krásná země s mnoha zajímavými městy i přírodou. Město Česká Lípa se svým krásným českým názvem není výjimkou. A může být snad město, které je ještě více české než Česká Lípa, která má v názvu národní strom i slovo česká.

Česká Lípa je město s necelými 38 tisíci obyvatel, které leží na severu Čech v Libereckém kraji. A jaký je internet v Libereckém kraji? Záleží na poskytovateli internetu a internetovém tarifu. Pokud si ověříte dostupnost internetu u vás doma, budete mít kvalitní internet v jakékoli obci, ať už je vaše doma v obci Bukovany, Bořetín, Kozly, Brenná, Lasvice, Božíkov, Zákupy nebo Veselí.

Další informace můžete zjistit od našich operátorů a specialistů nejen na internetové připojení na zákaznické lince, která je dostupná nonstop. Naše zákaznická linka je totiž vytvořena pro zákazníky a chceme, abyste byli s našimi službami spokojení. Dovolat se k nám tedy můžete i o víkendu, o svátcích, večer. Jsme tu pro vás 24 hodin denně, 7 dní v týdnů. Jsme tu pro vás na telefonu: +420 792 315 084. Pokud chcete, abychom zavolali my vám, vyplňte formulář výše a my se vám ozveme.

Internet Česká Lípa

A na závěr slibovaná televize přes internet i volání. Pořídit si můžete také televizi přes internet s širokou nabídkou televizních programů. Máme například výhodný balíček připojení internetu + televize + pevné linky za 997 Kč měsíčně, kde budete mít až 147 programů. Tam už se nemůže stát, že by “zase nic nedávali”. Na jednotlivé tarify volání od různých společností mrkněte na našich stránkách.

Připojení k internetu v dalších městech

Připojit dokážeme prakticky každého – bez ohledu na adresu či vaše požadavky na technologii. Naše internetové připojení pokrývá více než 98 % území České republiky.