Internet na doma

Na Pripojto.cz najdete všechny možnosti připojení internetu na doma, do firmy či na chatu. Mezi hlavní výhody připojení internetu na doma patří vysoká rychlost, nejnižší cena na trhu a hlavně garantovaná stabilita. Možnost internetového připojení je možné na 99% území České republiky.

Internet na doma si zajistíte připojením kabelem i vzduchem. Připojení je formou ADSL, DSL, VDSL nebo velmi oblíbeným wi-fi připojením.

Dnešní technologie dokáže uspokojit i ty nejnáročnější uživatele internetu. Se správným výběrem internetu na doma můžete bez přerušení sledovat filmy v nejvyšší kvalitě, streamovat, stahovat libovolně velký obsah dat či hrát online hry.

Neplaťte za pomalý a nestabilní internet, ověřte si dostupnost našeho pokrytí internetu na doma.

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami

Výhody internetu na doma od Pripojto.cz

  • Nejnižší cena připojení internetu
  • Široký výběr možností a tarifů
  • Rychlost stahování až 1000 mb/s
  • Tarify již od 199 Kč / měsíc
  • Pokrytí na 99% území České republiky

K připojení internetu Vám stačí vybrat tarif, který splňuje Vaše očekávání, popřípadě Vám s výběrem pomůžeme. Pro kvalitní a stabilní připojení potřebujete router, který Vám rozšíří internet po celém domě nebo firmě. Veškeré potřebné věci k připojení Vám zajistí povolaný technik, takže se nemusíte o nic starat, pouze ověřit dostupnost na Vaší adrese.

Internet na doma kabelem

  • Kabelové připojení je formou DSL -> po telefonní lince, která využívá technologie ADSL, VDSL nebo VDSL2. Při využití ADSL dosáhnete maximální rychlosti okolo 16 Mbps, při využití modernější technologie jako je VDSL až 250 Mbps.
  • Další forma kabelového připojení je přes optický kabel, který je ve většině domů či paneláků, do bytů je rozvedený do přípojek klasickým ethernet kabelem. Jedná se o nejstabilnější možnost připojení internetu na doma. Je velmi stabilní a lze dosáhnout rychlostí desítek Mbps. Zda máte možnost připojení optickým kabelem, získáte nejlepší řešení internetového připojení, které se dnes nabízí.

Internet na doma vzduchem

  • Zda nemáte možnost připojení kabelem (DSL nebo optický kabel), máme pro Vás další možnost připojení internetu na doma. Internet vzduchem vyřešíte přijímačem v podobě antény na střeše. Ceny za tzv. wi-fi připojení jsou relativně nízké, ale záleží jakou rychlost očekáváte od Vašeho budoucího poskytovatele internetu.
  • Z Antény Vám povede klasický kabel do routeru, který již má za úkol rozšířit internet po Vaší celé domácnosti. Bezdrátové připojení běží na frekvenci 2,4 GHz nebo na novější, stabilnější a zároveň rychlejší a to 5 GHz frekvenci.

Nabídka tarifů

Zajímá mě