Internet Český Brod přijde vždycky vhod

Potřebujete internet Český Brod, který bude rychlý a levný zároveň? Nebo potřebujete vysokou rychlost stahování ke své práci či studiu? Případně máte velký dům či podnikání a potřebujete se spolehnout na internetové pokrytí i jeho stabilitu? Pak hádáte správně, že jste tu správně.

Jsme srovnávač internetových připojení, díky tomu si ten správný internet pro sebe může u nás vybrat opravdu každý. Zvolit můžete tarify internetového připojení od předních poskytovatelů i od místních podnikatelů. Omrknout nabídky můžete například u internetového připojení kabelem.

Další možností je vyplnit nezávazný formulář níže a popovídat si o vašich potřebách internetového připojení s naším operátorem. S čímkoli budete chtít poradit, můžete se obrátit na naší zákaznickou linku, která je dostupná nonstop. Naše operátory najdete na telefonním čísle: +420 792 315 084. Víme, že internet je potřeba řešit neustále, takže se nám dovoláte i večer nebo o víkendu, zkrátka 24/7.

Díky široké nabídce internetových poskytovatelů máme internetové pokrytí 99 % území České republiky. Takže na kvalitní internet si tak mohou přijít nejen obyvatelé Českého Brodu, ale i místní z obce Poříčany, Chrášťany, Kšely, Přistoupim, Tuchoraz, Liblice, Sádky, Bylany, Štolmíř, Tismice, Mrzky či Vrátkov. A myslíme i na obyvatele obce Rostoklaty, Černíky, Kounice, Břežany i Klučov.

Ve srovnávači poskytovatelů internetu najdete více možností internetového připojení:

 • Internetové připojení kabelem – připojení internetu přes ADSL internet, DSL internet, VDSL internet.
 • Internetové připojení vzduchem – připojení k internetu přes wi-fi připojení, LTE připojení, 4G připojení.

Chcete zjistit internetové tarify, které si můžete objednat na vaší adrese v Českém Brodě? Abyste zjistili dostupnost internetového připojení u vás doma, ověřte si dostupnost připojení k internetu.

Internet Český Brod s překvapivou rychlostí

Stabilní, levný i rychlý internet v Českém Brodě. Instalace internetu už do 48 hodin od objednání! Pro nezávazné informace vyplňte následující formulář.

Nebo volejte: +420 792 315 084

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami

Pevný a bezdrátový internet

Internet 20 Mb/s

Tarif na chatu je vhodný pro běžné použití internetu, prohlížení webových stránek, poslech hudby, nebo posílání e-mailů.

149 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 5 zařízení najednou

 • Rychlost stahování až 20 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 2 Mb/s

Internet 50 Mb/s

Tento tarif je ideální, pokud rádi sledujete videa na internetu, stahujete menší soubory nebo hrajete online hry.

249 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 5 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 50 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 5 Mb/s

Internet 100 Mb/s

Tento tarif se hodí pro ty, kdo streamují videa, chtějí hrát online hry bez sekání a používají náročné aplikace.

349 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 15 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 100 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 20 Mb/s

Internet 250 Mb/s

Tento tarif využijete pro streamování videí v kvalitě 4K a používání náročných aplikací bez prodlev.

449 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 30 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 250 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 25 Mb/s

Optika

Optika 250

Rychlost až 250 Mb/s

Pokud hledáte nejstabilnější internetové připojení, optický tarif vám umožní používat náročné aplikace bez prodlev.

299 Kč / měsíc

po 6 měsících 399 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 15 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 250 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 250 Mb/s

Optika 500

Rychlost až 500 Mb/s

Optický tarif, který vám umožní streamovat videa v kvalitě 4K, stahovat velké soubory a používat náročné aplikace s minimální prodlevou.

299 Kč / měsíc

po 6 měsících 499 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 15 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 500 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 500 Mb/s

Optika 1000

Rychlost až 1000 Mb/s

Tarif ideální pro velké domácnosti, které používají internet současně na víc zařízeních. S rychlostí až 1 Gb/s můžete streamovat videa v kvalitě 4K a používat náročné aplikace.

299 Kč / měsíc

po 6 měsících 699 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 30 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 1000 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 500 Mb/s

Optika 2000

Rychlost až 2000 Mb/s

Nejnovější a nejrychlejší tarif. Ideální pro větší množství uživatelů, kteří používají internet pro náročné aplikace, jako jsou videohovory v kvalitě 4K a virtuální realita.

299 Kč / měsíc

po 6 měsících 899 Kč / měsíc

Ověřit dostupnost
 • Zvládne až 30 zařízení najednou
 • Rychlost stahování až 2000 Mb/s
 • Rychlost nahrávání až 1000 Mb/s

Stabilní internet Český Brod

Český Brod je menší město ve Středočeském kraji, které je ale významné svou polohou. Leží kousek od Kolína, od Nymburka i od Prahy, do které se lze vlakem přímo z Českého Brodu dostat za pár minut. Nejen díky vlakovému nádraží a dobrému dopravnímu spojení se do Českého Brodu stěhuje stále více lidí, kteří jsou rádi za svůj klid, dostupné bydlení a blízkost přírody, přitom si snadno mohou dojet za pracovními příležitostmi.

Větší zabydlování lidí v Českém Brodě i jeho přilehlém okolí s sebou nutně přináší vyšší požadavky na úroveň bydlení, včetně dostupnosti a kvality internetového připojení. Ať už potřebujete velikou rychlost stahování dat pro vaši práci či koníček, kterou najdete v nabídce až na neuvěřitelných 1 0000 mb/s od naší společnosti Připojto.cz, nebo jste spíše vyznavači klasiky a sáhnete po internetu přes známého poskytovatele (T-Mobile, Vodafone), všechny nabídky najdete u nás v kategorii na připojení internetu kabelem nebo v kategorii připojení internetu vzduchem.

Pokud jste v Českém Brodě noví a sousedi vám poradili, že je tu jen jeden poskytovatel internetového připojení, zkuste si ověřit, zda to tak skutečně je. Díky možnosti ověření všech dostupných internetových poskytovatelů přímo na vaší adrese v Českém Brodě nebo vedlejších obcí získáte volbu připojení k internetu podle vašeho gusta. Ověřte si dostupnost internetu ve vaší lokalitě.

Internet Český Brod

Jako noví obyvatelé Českého Brodu vás může potěšit možnost připojení televize přes internet, které je samozřejmě dostupné i vám, kteří v Českém Brodě už nějaký ten pátek bydlíte. Pokud ve vaší obci navíc není dostatečně kvalitní digitální signál, televize přes internet vám problém vyřeší. Po zapojení si už můžete užívat rozsáhlou nabídku programů na čistém obrazu bez výpadků. Na své si přijdou fanoušci detektivních seriálů, hudebních programů i zábavních pořadů.

Připojení k internetu v dalších městech

Připojit dokážeme prakticky každého – bez ohledu na adresu či vaše požadavky na technologii. Naše internetové připojení pokrývá více než 98 % území České republiky.