Nabídka mobilního internetu

Bez internetu se dnes nedokážeme víceméně vůbec obejít. Potřebujeme ho na každém svém kroku nejen pro komunikaci a zábavu, ale většinou především kvůli práci. Využití mobilního internetu je tak naprostou samozřejmostí. V nabídce si můžete vybrat z celé škály českých operátorů, kteří nabízejí mobilní připojení k internetu odkudkoliv. A to s vysokým pokrytím sítě a velkými kapacitami dat!

Nabídka mobilního internetu Řada barevně oděných lidí s mobilními telefony v rukou

Mobilní internet pro mobilní zařízení

Mobilní internet pro mobilní zařízení je stěžejním sortimentem většiny operátorů, a proto si můžete vybírat z bohaté nabídky. Limitace připojení můžete u některých operátorů najít v podobě čerpání objemu dat, u jiných operátorů jsou jednotlivé tarify limitovány maximální možnou rychlostí. Vybírat si už ale můžete z celé řady balíčků s neomezeným připojením k internetu, kde vás nebude omezovat datový objem, a dokonce ani maximální rychlost sítě!

Novinkou na tuzemském trhu je navíc možnost připojení mnohem modernější sítí 5G. V tomto ohledu má k začátku roku 2022 výrazně navrch společnost Vodafone, který dokáže nabídnout pokrytí ve většině hustě obydlených míst v České republice. Ovšem už i konkurenční operátoři nabízejí v Praze a největších městech možnost připojení pomocí 5G sítě!

Ověřte si dostupnost připojení k internetu

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami

Co potřebujete k připojení k síti?

Pro připojení k sítí potřebujete mít SIM kartu, která podporuje moderní sítě. Pokud ji nemáte, tak ji lze na požádání vystavit se zachováním čísla. Jednalo by se ale opravdu o velice drahou SIM kartu, všechny novější tyto služby podporují. Mobilní zařízení ale nemusí ve všech případech podporovat síť 5G. Mobilní zařízení mají 5G podporu ve svém standardu přibližně od roku 2017, starší jej tak nemusí plně využít!

Užívejte si internet také v notebooku

Mimo samotného připojení v rámci dat v mobilu, si můžete užívat také přenosný internet do notebooku. Stačí vám k tomu SIM s podporou sítí a aktivovaným tarifem. A k tomu musí notebook buď obsahovat SIM slot, nebo stačí jednoduše dokoupit USB přijímač s podporou SIM karet.

Nabídka mobilního internetu, žena oděna ve žluté halence stojící s notebookem

Nabídka tarifů

Zajímá mě