Přenosný internet si můžete vzít všude s sebou a využívat tak připojení k internetu prakticky odkudkoli. Hodí se třeba na dovolenou, kdy nechcete zůstat bez možnosti připojení, využít jej můžete na chatě, studenti si jej s sebou mohou brát na kolej a samozřejmě jej můžete mít i doma. Záleží tedy jen na vás, jak a kdy budete internet  využívat a kam si jej s sebou vezmete.

Přenosný internet od T-Mobile

Jedním z poskytovatelů internetu je T-Mobile, který patří mezi nejoblíbenější mobilní operátory, který má ve své nabídce i přenosný internet. Podívejte se na nabídku, kterou vám tento mobilní operátor nabízí.

Internet Rychlost Data Základní cena Modem Celkem
Standard až 20 Mbit/s 20 GB 399,- Kč 100,-Kč 499,- Kč
Premium až 50  Mbit/s 40 GB 499,- Kč 100,-Kč 599,- Kč
Premium Plus až 100  Mbit/s 100 GB 1199,- Kč 100,-Kč 1299,- Kč

Slučte své služby v Magenta 1!

T-Mobile již několik měsíců nabízí nový věrnostní program, který se jmenuje Magenta 1 a jeho cílem je motivovat zákazníky, aby si své služby, které mají u jednoho poskytovatele, sloučili k sobě a mohli tak využívat lákavé slevy. Jestliže uvažujete nad sjednáním přenosného internetu a máte u T-Mobile třeba ještě nějaký tarif či chytrou televizi přes internet, určitě neváhejte a slučte si služby k sobě. Čím více služeb budete v programu Magenta 1 mít, tím větší slevu získáte – ta maximální dosahuje až 25 %!