Vodafone je jedním ze tří největších mobilních operátorů v České republice. Zároveň je i poskytovatelem celé řady služeb, mezi které patří také pevný internet na doma. Stejně jako konkurenční operátoři vám také Vodafone nabízí možnost objednávky jak připojení k internetu, tak i mobilních a televizních služeb, přičemž vše můžete užívat jako sdruženou službu s jednou jedinou platbou.

Základní tarify Vodafone pevného internetu na doma vám přinášíme v přehledném seznamu.

Společenství Vodafone a UPC

Vodafone jako takový nabízí víceméně dvojici tarifů, které jsou dlouhodobě ve stabilní nabídce pevného připojení na doma tohoto operátora. Před řadou měsíců ale Vodafone dokázal pod svá křídla převzít společnost UPC, která se na rozdíl od Vodafone specializuje přímo na připojení k internetu.

Díky tomu Vodafone disponuje velice kvalitní a stabilní sítí, která je schopna nabízet výborné připojení k internetu. K samotnému připojení je potom k dispozici i celá řada výhod operátora Vodafone, jako je přehledná administrace a samoobsluha, kde můžete bez potíží kdykoliv měnit nastavení a limity všech svých služeb.

Aktuální tarify pro pevný internet Vodafone

Vodafone nabízí rovnou celou řadu tarifů pevného připojení k internetu. My vám v krátkém přehledu přinášíme trojici, která nejlépe odhadne potřeby různých typů uživatelů a nabídne vám tak efektivní řešení z porovnání ceny a výkonu.

Nabídka Operátor Rychlost (Mb/s) Cena Hodnocení
Internet pro nenáročné až 150 Mb/s 459 Kč*  To mě zajímá
Zlatá střední cesta až 500 Mb/s 490 Kč*  To mě zajímá
Gigabitová paráda až 1 Gb/s 899 Kč**  To mě zajímá

U všech tarifů se platí  70 Kč modem / měsíčně

* Dlouhodobě snížená cena z 859 Kč měsíčně

** Gigabitový internet má omezenou dostupnost, je nutno ověřit dostupnost

Ceny jsou aktuální ke dni 16.08.2021

Ověřte si dostupnost připojení k internetu

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami