Jak by se vám líbilo získat data navíc a to prakticky za hubičku? Pakliže i vy data denně používáte a zastáváte názor, že jich nikdy není dost, pak neváhejte a ještě poslední 3 dny v tomto roce využijte speciální akci, se kterou na sklonku roku přichází virtuální operátor Kaktus. Není na co čekat!

Data zdarma? U Kaktusu ano!

Kaktus je virtuální operátor, který spadá pod T-Mobile a který si pro vás ještě před koncem tohoto roku připravil zajímavou akci s názvem SIMvestr. V rámci této akce můžete získat data za pár kaček a je přitom úplně jedno, kolikrát potřebný postup zopakujete.

Jak celá akce funguje? Je to vlastně docela jednoduché! Stačí mít u operátora aktivovaný automaticky se obnovující balíček do 30. prosince tohoto roku, pokud jej aktivovaný nemáte, aktivujte si jej a k němu si ještě aktivujte jednorázový datový limit s 500 MB daty navíc. Pokud tento postup provedete, Kaktus vám za odměnu nadělí dalších 500 MB dat navíc. Vás to bude stát jen 100 Kč – a to zní dobře, ne?

Už jen do konce roku!

Pakliže chcete získat data navíc, neváhejte ani vteřinu, protože SIMvestr u Kaktusu potrvá už jen do 30. prosince roku 2018. Byla by škoda možnosti získat porci dat ve výši 500 MB za 100 kaček nevyužít, co myslíte?