Přenosný internet je stále žádanější službou, kterou vyhledávají jak studenti, tak i běžní uživatelé. Hodí se totiž v případě, kdy se chcete připojit k internetu a zrovna se nacházíte na místě, kde není možné připojit se k Wi-Fi nebo pevnému internetu. Tehdy vám přenosný internet přijde vhod, protože vám umožní být online naprosto kdekoli – ve škole, ve vlaku, na zastávce, v čekárně u lékaře nebo v restauraci.

Přenosný internet od růžového operátora

Nabídku přenosného internetu logicky najdete i u jednoho z největších mobilních operátorů na současném trhu T-Mobile. Mezi jím poskytovanými službami vzhledem k oblíbenosti rozhodně nesmí chybět. Tzv. růžový operátor vám nabízí přenosný internet již od 399 Kč měsíčně s datovým limitem 20 GB a rychlostí stahování až 20 Mbit/s. Pokud by vám datový limit nestačil, můžete si vybrat ještě ze dvou dalších variant – podívejte se na kompletní nabídku v tabulce níže.

Tarif Rychlost  Datový limit Základní cena Splátka zařízení Konečná cena
Standard  až 20 Mbit/s 20 GB 399 Kč měsíčně 100 Kč 499 Kč měsíčně
Premium až 40 Mbit/s 40 GB 499 Kč měsíčně 100 Kč 599 Kč měsíčně
Premium Plus až 100 Mbit/s 100 GB 1199 Kč měsíčně  100 Kč 1299 Kč měsíčně

Kdo všechno může přenosný internet využívat?

Popularita přenosného internetu roste především mezi studenty, pro které je připojení do online světa mnohdy až životně důležité. Berou si jej s sebou nejen do školy, ale často jej využívají na internátech nebo na kolejích. Možnost přenosného internetového připojení ale může využít naprosto kdokoli, ať už to bude student, maminka na mateřské dovolené nebo třeba babička. Služba nemá žádné omezení a je dostupná  pro všechny.