Chtěli byste využívat přenosný internet? Chtěli byste být online za každé situace – ať už budete ve škole, na cestách nebo budete čekat u svého lékaře? Můžete! I Vodafone, jako další známí mobilní operátoři a poskytovatelé internetu, nabízí přenosný internet, který slibuje až 60 GB datového limitu a rychlost 8,4 Mbit/s!

Jaký je přenosný internet od Vodafone?

Vodafone je jedním z nejoblíbenějších mobilních operátorů, takže se není čemu divit, se že svou nabídkou neustále snaží vyrovnat konkurenci – tím máme na mysli především T-Mobile a O2, což jsou dva největší giganti na české scéně. Rozhodně nás tedy nepřekvapí, že mezi nabízenými produkty najdeme i přenosný internet.

Přenosný internet se u Vodafone jmenuje Připojení bez kabelu Naplno. Využívat můžete již zmíněných 60 GB dat, surfovat pak s rychlostí až 8,4 Mbit/s. Tato rychlost je tak akorát pro uživatele, kteří internet využívají k emailování, stahování hudby, sledování videí či filmů.

Jak je to s přečerpáním dat?

Pokud patříte mezi náročné internetové uživatele, pak vás určitě bude zajímat, co se stane, když svůj limit přečerpáte. Je to jednoduché: zpomalí se vám internet. Jakmile vyčerpáte svůj měsíční limit, internet se vám zpomalí na 256 kb/s. Dobrou zprávou je, že internet můžete využívat dál a nebudete platit žádné peníze navíc.

Co když budete chtít více?

Přenosný internet od Vodafone můžete pohodlně využívat nadále i přes skutečnost, že jste si vyčerpali limit. V takovém případě si můžete zaplatit za další data navíc, 5 GB dat stojí 49 Kč. Pro ty nejnáročnější je tu pak možnost unikátního navýšení datového limitu. Tak služba stojí 999 Kč a je příslibem neomezeného internetu, jenž si s sebou můžete brát kamkoli.