Slevy na nové telefony, lákavé tablety nebo šikovné notebooky, stejně tak i rychlejší internet – to všechno nabízí vánoční kampaň, se kterou modrý operátor O2 přichází již dnes, tedy 1.11.2018. Ve vánoční kampani myslí jak na stávající, tak i na nové zákazníky.

Bonus ve výši až 20 000 Kč!

Operátor O2 nabízí balíček O2 spolu, který se těší stále většímu zájmu. V tomto balíčku si uživatelé mohou kombinovat jak mobilní tarify s internetem, tak i chytrou internetovou televizi O2 TV a samozřejmě i internet na doma. V rámci balíčku O2 spolu nyní mohou zákazníci získat bonus ve výši až 20 000 Kč, který lze využít na nákup nových zařízení.

O2 myslí na nové i stávající zákazníky

Ve vánočním balíčku myslí O2 jak na stávající, tak i na nové zákazníky. Ti stávající mohou získat bonus ve výši až 3000 Kč na pořízení mobilních telefonů značky Huawei nebo Samsung.

Silvie Cieslarová, ředitelka mobilního segmentu O2, dodává, že slevu na nový mobilní telefon získají úplně všichni zákazníci bez ohledu na to, jakou službu od O2 využívají. Slevu chtějí svým věrným zákazníkům nabídnout jen tak, protože si cení toho, že jsou s nimi.

1,5 milionů domácnosti se může těšit na rychlejší internet

Aby byly letošní Vánoce ještě o něco veselejší, může se až 1,5 milionů domácností těšit na rychlejší internet. Navíc pokud si pořídíte mobilní i pevný internet, můžete získat notebook Lenovo Ideapad S130 11 včetně modemu jenom za 495 Kč.