Televize přes internet od O2 spustila začátkem března tohoto roku novou službu zaměřenou především na malé diváky. Od teď se budou moci děti dívat na oblíbené pořady ve dvou jazycích: češtině a angličtině. S touhle novinkou přichází O2 televize přes internet na dvou dětských stanicích Nick Junior a Cartoon Network.

Televize přes internet může děti učit novému jazyku

Znalost cizího jazyka, především pak angličtiny, je v současné době považována za standard. Seznamovat děti s cizím jazykem můžete už v jejich útlém věku a to právě prostřednictvím televize přes internet. Nenásilnou a zábavnou formou se tak vaše dítka mohou procvičovat v angličtině, zatímco se budou dívat na svoje oblíbené kreslené pořady, jako například Tlapková patrola, Plamínek a čtyřkoláci, Bublinka a Panenka nebo Kiva umí.

Zpětné přehrávání v obou jazycích

O2 televize nabízí zpětné přehrávání až několik dní dozadu. Děti si tak budou moci vybrat, jestli se chtějí na pohádku dívat nejdříve v českém a pak anglickém jazyce, nebo naopak. Pořady si v rámci několika dní mohou pouštět pořád dokola a trénovat tak nová slovíčka a vědomosti.