Uvažujete nad pořízením televize přes internet a chcete se o této velice oblíbené službě dozvědět něco více? Zajímá vás, jak to celé funguje, kolik vás to bude stát a jaké výhody s sebou televize přes internet přináší? V dnešním článku se společně s námi můžete podívat trochu blíže na televizi přes internet od mobilního operátora T-Mobile.

Co je televize přes internet?

Televize přes internet je vlastně normální televize, na které můžete sledovat všechny své oblíbené pořady, seriály a filmy tak, jako jste zvyklí u klasické televize. Rozdíl spočívá v tom, že k přehrávání využívá internet. S televizí přes internet se nestáváte otroky vysílacího času, protože si můžete vámi oblíbené programy pouštět zpětně a nejste tak limitováni tím, co a kdy si která stanice rozhodne vysílat.

Jsou nějaké výhody?

Určitě a hned několik! První velkou výhodou je již výše zmíněná skutečnost, že si můžete pouštět pořady zpětně až o 3 dny zpětně, v případě, kdy jste v programu Magenta pak až o celých 7 dní. Dalším plusem je možnost zastavení přehrávaného pořadu, což se vždycky může hodit. Už nebudete muset čekat na reklamu, zkrátka si svůj pořad jednoduše zastavíte a pustíte zase ve chvíli, až bude připraveni jej znovu sledovat. Televize přes internet vám rovněž nabízí možnost nahrát si jakýkoli pořad a mít jej uložený až po dobu 30. dní. Pokud třeba nebudete doma, ale v televizi zrovna budou dávat něco, co byste rádi viděli, jednoduše si daný pořad nahrajete a podíváte se na něho zpětně.

Balíčky programů

Programy Set-Top Box Cena
TV Základ 97 programů – 29 v HD 100 Kč měsíčně 499,- Kč
TV Standard 136 programů – 42 v HD 100 Kč měsíčně 599,- Kč
TV Premium 171 programů – 50 v HD 100 Kč měsíčně 999,- Kč