Také vás uchvátila televize přes internet, která si pro své funkce dokázala získat nespočet příznivců? Není se čemu divit! Sledování televize totiž ještě nikdy nebylo pohodlnější! Zatímco dříve jsme byli otroky televizních pořadů a jejich vysílacích časů (zkrátka pokud jste chtěli něco vidět, museli jste ve stanovený čas usednout před obrazovku vaší televize) nyní je všechno jinak. Díky televizi přes internet si můžete oblíbené pořady pouštět zpětně nebo si je nahrávat a pustit až tehdy, kdy se vám to bude hodit.

Mobilní verze televize přes internet

Od 30. dubna do 31. července tohoto roku mají zákazníci T-Mobile možnost využívat televizi přes internet v mobilní verzi. S touto novinkou přišel T-Mobile s jediným úmyslem: představit lidem pohodlnost a jednoduchost sledování oblíbených pořadů a filmů a ukázat jim, že již nemusí být otroky vysílacích časů.

Nově je tak možní využívat funkce televize přes internet jak v mobilních telefonech, tak i na notebooku nebo třeba na tabletu. Na oblíbené pořady, filmy, dokumenty či seriály se tak můžete dívat odkudkoli a kdykoli. Pohodlně a jednoduše.

Jaké jsou podmínky?

Jestliže i vás láká sledování televize přes internet na cestách, například na tabletu nebo mobilu, který má v současné době každý pořád po ruce, pak vás určitě zajímá, co je pro to potřeba udělat. Prvním předpokladem je sjednání jakéhokoli mobilního tarifu od T-Mobile, ke kterému se televize připojí. Druhou podmínkou je aktivace T-Mobile SAT TV, což lze udělat prostřednictvím jediného telefonátu s operátorem.