Jaké jsou tarify od nejsilnější trojice operátorů na českém trhu? Jedná se o T-mobile, Vodafone a O2. Mimo nich najdeme i mnohé menší operátory, ale všichni jsou jen dceřinými společnostmi již zmíněných gigantů a jsou na nich přímo závislí.

Každý z operátorů má přitom pochopitelně nastavený mírně odlišný způsob nabízení tarifů a také cenové politiky. Všeobecně platí, že O2 tarify jsou jedněmi z dražších, ale také nejvíce využívaných. Tarify T-mobile pak získaly svojí ohromnou oblibu především díky velice dobré podpoře a výhodném zázemí pro klienty. V neposlední řadě Vodafone tarify pak nabízejí optimální poměr ceny a kvality. Balíčky jsou u nich mnohdy velice dobře přizpůsobitelné na míru klientům. Jak by si vedly tarify, pokud by se setkaly v pomyslném ringu?

O2 tarify jsou zlatou střední cestou s nejvyšším užitím

Společnost O2, která je mnohdy nazývaná jako „modrý operátor“, si může zakládat především na tom, že má bezesporu tu největší klientskou základnu a od toho se odvíjí i O2 nabídka, které nepatří mezi nejlevnější, ale dlouhá tradice a spousta zavedených čísel je důvodem neustálého úspěchu.

Výhodou O2 tarifů je, že oproti konkurenci v ničem nezaostávají. Jsou poměrně dost vyrovnané a dokáží nabídnout skvělou alternativu ke všem konkurenčním tarifům

Od tarifů T-Mobile očekávejte inovativnost

Oproti tomu společnost T-mobile staví do středu svojí polity přímo zákazníky a nabídka T-mobile tento trend velice dobře odráží. Na trhu si tento operátor zajistil se neodmyslitelné místo díky nabídce neomezených prázdninových dat při uvádění této novinky do sortimentu. Tarify T-mobile jsou opravdu variabilní a dokáží oslovit každého.

Výhoda tarifů od Vodafone? Nabízí svobodu!

Oproti tomu nabídka od Vodafone dokáže nabízet opravdu velkou svobodu. A to jak ve výběru jednotlivých vlastností, tak i možnosti odstoupení od smlouvy. U většiny tarifů od Vodafone je totiž možné je obstarat bez potřeby dlouhého závazku, jako je tomu normální u všech ostatních.