Vánoční nabídka od T-Mobile je konečně tady! Růžový operátor nelenil a nedlouho poté, co svoji vánoční kampaň představil také modrý operátor O2, i on vypustil do světa, co si pro své zákazníky letos před Vánoci nachystal.

Vánoční nabídka od T-Mobile: tarify, pevný internet i televize

Jaká bude vánoční nabídka od T-Mobile a na co se můžete těšit? Upřímně opravdu je na co se těšit, protože jeden z nejsilnějších operátorů se letos opravdu vyšvihl. Ve své vánoční nabídce tak zákazníky potěší nejen zajímavými tarify, ale také předplacenou kartou nebo pevným internetem.

Předplacená karta s daty navíc

Pokud máte u T-Mobile předplacenou kartu Twist, získáte navíc dalších 10 GB dat navíc za každé dobití, data navíc získáte i za aktivaci karty. Akce platí od listopadu do konce prosince, data si poté vyzvednete v aplikace Můj T-Mobile. Balíček platí 30 dní.

Notebook za zvýhodněnou cenu s pevným internetem

Při sjednání nebo prodloužení pevného internetu můžete získat stříbrný notebook Acer Aspire 3 za lákavou zvýhodněnou cenu. Notebook je běžně k dostání za 10 121 Kč, pokud si sjednáte novou službu nebo prodloužíte tu stávající, zaplatíte za něj 9 431 Kč nebo 410 Kč měsíčně po dobu 23 měsíců bez navýšení.

Vybrané kanály z vyšších balíčků zdarma

Příjemnou třešničkou na dortu je skutečnost, že zákazníci růžového mobilního operátora mohou od 1. prosince do 17. ledna příštího roku sledovat vybrané kanály z vyšších balíčků zdarma. Od 15. ledna příštího roku také získají přístup je kompletní videotéce.