T-Mobile nově nabízí svým zákazníkům tarif s neomezenými daty, který vznikl na základě obrovského zájmu o neomezená data na léto. Nový tarif se jmenuje HERO a zákazníci si ho mohou přizpůsobit přesně podle svých potřeb.

Tarif s neomezenými daty HERO

Nový tarif HERO je příslibem větších datových objemů. Předností tohoto tarifu je také jeho flexibilita, protože si ho můžete dokonale přizpůsobit svým požadavkům – sami si určíte, kolik hlasových a datových jednotek chcete. A to zní vážně super!

Přizpůsobte tarif sobě

T-Mobile se tedy opět předvedl. U tarifu HERO vám totiž dává možnost nastavit si jeho obsah přesně podle toho, jaké služby nejvíce využíváte. Tarif se tak dokáže přizpůsobit úplně každému bez ohledu na to, jestli hodně SMSkuje, telefonuje nebo třeba jen datuje.

Co tarif nabízí?

Hlasová část tarifu HERO nabízí volit od nabídky 100 minut a 100 SMS zpráv za 250 Kč měsíčně, přes neomezené volání a SMS zprávy za 400 Kč měsíčně až po neomezené volání a SMS včetně 400 + 400 mezinárodních minut a SMS za 900 Kč měsíčně.

Pokud jde o datovou část, tam můžete volit od 1,5 GB za 125 Kč měsíčně až po neomezená HD data bez omezení rychlosti za 875 Kč měsíčně.