Od chvíle, kdy růžový operátor T-Mobile představil v červnu tohoto roku akci s názvem “neomezená data na léto”, strhl se mezi zákazníky hotový poprask. Komu by se totiž nelíbila představa surfovat po celé léto neomezeně a úplně zdarma?! Velký zájem ale přetížil systémy, což některým uživatelům úplně znemožnilo službu aktivovat.

Neomezená data na léto aneb surfování bez omezení

Mobilní data v dnešní době využívá většina lidí, každý totiž chce být online kdykoli a kdekoli a s pomocí mobilních dat je to konečně možné. Není se čemu divit, že byl o nabídku T-Mobile tak obrovský zájem, když je totiž něco zadarmo, lidi se mohou přetrhnout.

Balíček neomezená data na léto funguje vždy 30 dní, poprvé jste jej mohli aktivovat v červnu a poté několikrát až do konce srpna tohoto roku, kdy se služba automaticky vypne.

Operátor nezvládá velký nápor

Vzhledem k tomu, že je balíček možné aktivovat na 30 dní, dochází k velkému přetížení a systém T-Mobile to nezvládá. To způsobuje fakt, že si někteří uživatelé balíček vůbec nemohou aktivovat. Aplikací hlásí chyby a lidé se kolikrát ani nemohou na stránku, na které je možné neomezená data zapnout, dostat.

Co dělat, když vám aplikace hodí chybu?

Možná i vám aplikace s aktivací neomezených dat hlásí chybu, nebo dokonce nefunguje. Co dělat v takovém případě? Rada zní jasně: stačí chvíli počkat a aplikaci zkusit aktivovat později.