T-Mobile TV je mezi lidmi stále oblíbenější. O čím dál větším zájmu svědčí i rostoucí počet zákazníků, kteří si u růžového mobilního operátora sjednávají základní tarif S. Jestliže i vy o tomto tarifu uvažujete, pak pro vás máme jednu zajímavou informaci: T-Mobile TV nyní bude právě v tarifu S svým zákazníkům nabízet i oblíbenou TV Paprika.

TV Paprika nově i v tarifu S

T-Mobile TV doposud kanál TV Paprika nabízela pouze v rámci tarifu L a výše, nyní si jej ale budou moci pouštět i zákazníci, kteří mají u růžového mobilního operátora sjednaný nejnižší tarif S. TV Paprika byla spuštěna 3. prosince 2018 a divákům nabídne tradiční pořady o kulinářském umění, což se v předvánočním čase, kdy většina z nás tráví spoustu času v kuchyni, bude určitě hodit.

T-Mobile TV tarif S

Tarif S si můžete u T-Mobile sjednat za cenu 399 Kč měsíčně, pakliže si jej zařadíte do svého magentového programu, pak můžete tuto službu a samozřejmě i všechny další získat se slevou, jež může být maximálně 25 %. Cena se tak může snížit až na 299 Kč, což je určitě lákavá nabídka.

V předvánočním čase se tak můžete těšit na oblíbené pořady, například na Jamieho Olivera, Gordona Ramsayho nebo Nigellu Lawson. Společně s těmito kulinářskými hvězdami objevíte zase úplně jiné taje kuchyně.