Růžový operátor T-Mobile má letošní rok opravdu sváteční náladu, proto svým zákazníkům opět naděluje. Majitelé Twist karet se již v rámci vánoční nabídky dočkali příjemného bonusu za dobití, využít mohli i limitované edice Twist karet se zvýhodněnou porcí dat 2 GB. To však není všechno, protože T-Mobile s rozdáváním ještě neskončil!

Co si T-Mobile připravil pro předplacenkáře?

Předplatitelé Twist karty si mohou od 1. prosince zajistit za zvýhodněnou cenu takový objem dat, který jim vydrží po celý rok. Podle Juraje Bóna, ředitele B2C marketingu a řízení produktů u T-Mobile, jsou data nedílnou součástí našeho života. Dále dodává, že tento trend rozhodně nebude na ústupu, ba spíše naopak!

Data na celý rok?

Od ledna příštího roku si budou moci předplacenkáři pořídit internet na celý rok a to dokonce o polovinu levněji. Stát je to bude jen 499 Kč. Službu lze aktivovat buď přímo na prodejně, nebo zasláním SMS zprávy s kódem IROK na číslo operátora 4603.

Pakliže víte, že data tolik nevyužíváte a takové množství je pro vás zbytečné, využijte možnosti platit pouze za to, co skutečně využijete.

Takhle to funguje:

  • data se budou účtovat podle skutečné spotřeby za cenu 1 Kč/MB
  • maximální útrata může být 10 Kč/ denně
  • jakmile dosáhnete částky 10 Kč/denně, účtování se zastaví a následně po zbytek dne můžete využít až 100 MB
  • službu si stačí aktivovat jen jednou