S příchodem nového měsíce přišla také očekávaná vánoční kampaň od O2, které se zákazníci modrého operátora, jakožto každý rok, nemohli dočkat. Jste zvědaví, co si pro vás mobilní operátor O2 letos přichystal?

Vánoční kampaň od O2 láká na výhodnější ceny mobilů a elektroniky

Možná vůbec největším lákadlem, kterou letošní vánoční kampaň od O2 pro své zákazníky nabízí, jsou více nežli lákavé ceny, za které bude možné získat nejen mobilní telefony, ale také další elektroniku.

Ve sváteční nabídce modrého operátora tak, pokud jde o mobilní telefony, najdete aktuální novinky a to včetně smartphonů, které se mohou pyšnit podporou 5G.

Letošní rok není jednoduchý

Pokud jde o letošní rok, všichni si jistě uvědomujeme, že v mnoha ohledech není zrovna nejjednodušší. Uvědomuje si to i O2, které se rozhodlo, že nejkrásnější svátky v roce maximálně zpříjemní co největšímu počtu svých věrných i nových zákazníků.

Právě proto je vánoční kampaň  O2 bohatá zejména na oblíbeno elektroniku značky Samsung, Xiaomi, Acer i Apple za více nežli lákavé ceny.

Žádné podmínky nečekejte

Potěšující zprávou je bezesporu skutečnost, že vánoční nabídka není nikterak podmíněna nutností aktivovat si u operátora novou službu. Zákazníkovi tak postačí, pokud bude mít u O2 sjednaný mobilní tarif – ať už jako živnostník, nebo jako rezidentní zákazník.