Pevný internet na půl roku za opravdu lákavou cenu jen 299 Kč měsíčně? Takové nabídce lze skutečně jen velmi těžko odolat! Nová akce od růžového operátora T-Mobile běží až do konce tohoto roku.

Pevný internet se těší velkému zájmu

Pevný internet je stále oblíbenější a vyhledávanější, protože uživatelům nabízí stabilní připojení.  S ohledem na současnou dobu, kdy díky druhé vlně koronaviru trávíme o to vícd času doma, jsou na rychlost internetového připojení kladeny stále větší nároky.

Internet na půl roku za 299 Kč

T-Mobile zareagoval na svoji nabídku pevného internetu se slevou až 40 %, která probíhala v září. Nyní je nabídka rozšířena na optický internet, internet xDSL, pevný internet vzduchem a také na internet do zásuvky.

Akce trvá až do konce tohoto roku. Noví i stávající zákazníci si u růžového operátora mohou sjednat službu v podobě pevného internetu a získají slevu na prvních 6 měsíců. Měsíčně tak budou platit jen 299 Kč.

Nezáleží na rychlosti

Nutno podotknout, že právě probíhající akce u T-Mobile není závislá rychlostí internetu, který si zákazníci sjednají. Cenu 299 Kč měsíčně po dobu půl roku získají bez ohledu na rychlost. Jedinou podmínkou je, sjednat si službu nejpozději do 31. prosince tohoto roku.

Pokud chcete využívat kvalitní internet za super cenu, neváhejte a sjednejte si tuto službu o jednoho ze tří nejsilnějších operátorů na českém trhu.