Chcete si sjednat pevný internet za rozumnou cenu, ale ještě nevíte, kterého operátora máte oslovit? V tom případě byste měli vědět, že u O2 máte až do konce února možnost pořídit si internet HD za cenu 349 Kč měsíčně!

349 Kč po celou dobu trvání závazku

S touto akcí přišel modrý operátor, který patří mezi nejsilnější trojku na českém trhu, na začátku ledna tohoto roku. Akce potrvá celé dva měsíce a vy díky ní můžete získat pevný internet za velmi lákavou cenu – pouhých 349 Kč měsíčně.

Nenechte se zmást trváním této akce. I když skončí již v únoru, pokud si do této doby internet u O2 sjednáte, cena se vám nezmění po celou dobu trvání vašeho závazku.

I další tarify vás vyjdou levněji

Cena 349 Kč měsíčně se týká tarifu AKTIV HD, který vám nabízí rychlost 50 Mbit/s a který běžně stojí 549 Kč měsíčně. Díky nové akci jej můžete mít o dvě stovky levněji, což platí i pro další tarify, které svým zákazníkům operátor O2 nabízí. Záleží tedy jen na vás, kterou variantu se rozhodnete využít, podmínky platí pro všechny tarify stejné.

Podívejte se v tabulce níže na přehled tarifů, jejich rychlost a cenu, za kterou je můžete získat po celou dobu trvání vaší smlouvy.

TARIF RYCHLOST  BĚŽNÁ CENA CENA S PROMO SLEVOU CENA S PROMO SLEVOU A SLUŽBOU
AKTIV HD 50 Mbit/s 549 Kč / měsíčně 449 Kč / měsíčně 349 Kč / měsíčně
PREMIUM HD 100 Mbit/s 649 Kč / měsíčně 549 Kč / měsíčně 449 Kč / měsíčně
ULTRA HD 250 Mbit/s 749 Kč / měsíčně 649 Kč / měsíčně  549 Kč / měsíčně