Před časem jsme vám psali o tom, že se na O2 TV objeví první vizuální vysílání rádia, nyní se opět připomínáme s další novinkou a tou je skutečnost, že se modrý operátor O2 rozhodl přidat další rádiovou stanici a to konkrétně Radio Wave. I to nyní budou moci zákazníci na O2 TV sledovat online.

O2 TV přidává další vizuální vysílání

Není to tak dávno, co jsme vás prostřednictvím našeho článku informovali o tom, že se modrý operátor, který patří mezi nejdominantnější trojici na českém trhu, rozhodl zařadit vůbec první vizuální rádio. Prvotinou se stal oblíbený Radiožurnál. Na O2 TV nyní můžete sledovat nejnovější články, můžete se podívat na aktuální program stanice nebo si pustit videa z živého vysílání.

Nyní se můžete těšit na další vizuální rádio a to na Radio Wave. Tento projekt spustil Český rozhlas v rámci distribuce živého vysílání. Od tohoto projektu si slibuje velký zájem a zároveň dodává, že by se do této podoby mělo co nejdříve zapojit více rádiových stanic.

Zvýší se zájem o poslech rádia?

Kromě distribuce živého vysílání by mělo vizuální vysílání rádia zvýšit zájem mezi posluchači. Poslouchání rádia je mezi lidmi hodně oblíbené, možnost sledovat vysílání skrze televizi by se tak mohlo stát něčím zajímavým a v očích diváků i hodně lákavým.