O2 Rezerva je služba, kterou si možná pamatujete. Tuto službu O2 opět vrací do své nabídky a zákazníkům tak umožňuje požádat o kredit navíc. Pojďme si společně připomenout, o co v této službě jde a jak O2 Rezerva vlastně funguje!

Co je O2 Rezerva?

Pokud náš dnešní článek čtou ti z vás, kteří nemají tušení, co je to O2 Rezerva, pak jim rádi vysvětlíme, o co v této službě jde. Pokud se dostanete s kreditem pod hranici 50 Kč, můžete požádat o bonusový kredit. Operátor vám obratem zašle kredit ve výši 50 Kč, který můžete využít k volání, SMSkování i datování.

Jak to udělat?

Požádat o bonusový kredit není vůbec složité. Můžete to udělat dvěma způsoby – buď o kredit zažádáte prostřednictví bezplatného odchozího hovoru ve tvaru *107*#, nebo o něj zažádáte v rozhraní samoobsluhy Moje O2.

Jaké jsou podmínky?

Podmínkou pro získání bonusového kreditu je nutnost vlastnit předplacenou kartu po dobu minimálně půl roku. Bonusový kredit lze využít maximálně jedenkrát po dobití kreditu ve výši minimálně 200 Kč za uplynulé dva měsíce.

Bonusový kredit samozřejmě nedostanete zadarmo. Jakmile si kredit opět dobijete, automaticky se vám z něho odečte částka 50 Kč, ke které si operátor připočte ještě 5 Kč navíc.