Využíváte mobilní aplikaci O2 TV? Ať už teď pokyvujete hlavou, že ano, nebo naopak vrtíte, že ne, měli byste vědět, že získala nové funkce a vy si odteď můžete užívat její vylepšení, které určitě stojí za to!

Co je nového u O2 TV?

Jako první si uživatelé určitě všimnou vylepšeného designu, který je teď daleko modernější. U mobilní aplikace O2 TV ale nedošlo pouze ke kosmetickým změnám, nově se teď můžete těšit na daleko lepší a pohodlnější zobrazování veškerých pořadů. A ani tohle ještě není všechno!

Proměnou došlo i menu aplikace, které je teď sjednocené s webovým a televizním rozhraním. Filmy, seriály a další pořady se nově řadí podle jejich žánru, což viditelně usnadní vyhledávání a uživatelé tak budou mít daleko větší přehled. Všechno svědčí o tom, že nová O2 TV je pro uživatele mnohem pohodlnější, a to je jedině dobře!

Náš zákazník, náš pán

Je vidět, že si mobilní operátor O2 svých zákazníků váží. Jak totiž uvedl manažer digitálních inovací společnosti O2 Aleš Krejčí, ke změnám došlo na základě výtek uživatelů, kteří se ozývaly a nahlašovaly problémy, které je rozčilovaly nebo pro ně nebyly pohodlné. A za to si O2 bezesporu zaslouží palec nahoru!