T-Mobile TV svým věrným divákům opět přináší něco nového a to exkluzivní kanál BBC Earth, k jehož vysílání získal růžový operátor T-Mobile společně se slovenským Slovak Telekom vysílací práva. Diváci, kteří milují dokumentární pořady, tak budou při sledování kanálu BBC Earth zaručeně vrnět spokojeností.

T-Mobile TV přináší zase něco nového

Jeden z největší trojice na české scéně mobilní operátor T-Mobile chce svým zákazníkům udělat radost, proto jim neustále nabízí něco nového. Chce si tak udržet nejen stávající diváky, ale určitě i nalákat nové.

Exkluzivní dokumentární kanál BBC Earth tak divákům nabídne nejen dokumentární pořady, ale i seriály – mezi nimi například seriál Life Below Zero, který si dokonce zasloužil ocenění Emmy a který pojednává o životě na Aljašce. Mimo jiné bude k vidění i další oblíbený seriál Dynasties, prostřednictvím kterého se diváci dozví něco nového a budou moci nahlédnout do života nejohroženějších druhů zvířat žijících na naší planetě.

Očekává se nárůst diváků

T-Mobile přidáním nového a tak zajímavého programu, k jehož vysílání získal práva v České republice zatím jen on, očekává nárůst diváků a to řádově v několika desítek tisíc. Slovenský Telekom hledí do budoucna daleko pozitivněji a předpokládá, že nárůst diváků dosáhne několika stovek tisíc.