Růžový operátor T-Mobile představil má ve své nabídce další novinku: Twist karta, která jim pomůže hlídat jejich výdaje. Myšlenkou limitované edice Twist karet je “plaťte jen za ta data, která skutečně využijete”. Tuto novinku ocení především ti uživatelé, kteří chtějí být online vždy a všude a zároveň nechtějí platit za něco, co nevyužijí.

Limitovaná Twist karta od T-Mobile

Zajímá vás, jak tahle nová služba vlastně funguje? Je to velmi jednoduché: uživatelé budou platit pouze za data, která skutečně využijí. Za jeden den ale nebudou moci utratit více nežli 10 Kč, za tuto částku získají až 100 MB dat. Pakliže se během dne na internet nepřipojí vůbec, nezaplatí ani korunu.

Nyní i pro nové zákazníky

Twist karta byla od listopadu loňského roku k dispozici stávajícím zákazníkům. Nyní ji T-Mobile začne nabízet i novým uživatelům. Vidina toho, že zákazníci budou platit jen za to, co využijí a nebudou tak nuceni platit ani korunu navíc, je velice lákavá a služba tak roste na popularitě. Nejvíce se jim na tom líbí skutečnost, že mohou využívat data dle potřeby, aniž by si museli pořizovat balíček.