Nejlepší mobilní síť nabízí podle nejnovějšího průzkumu společnosti P3 T-Mobile. T testu, kterého se účastnily tři nejsilnější mobilní operátoři na trhu, si magentový operátor nosící růžové barvy odnesl celkem 93 bodů ze 100 možných. A to je opravdu parádní výsledek.

Nejlepší mobilní síť u magentového operátora T-Mobile

T-Mobile si odnesl zasloužené prvenství a k tomu všemu se může těšit z pečetě kvalita Best-in-test, což si určitě právem zaslouží. Společnost P3 se během testování zaměřila na kvalitu sítě, kterou porovnala mezi největšími českými operátory: T-Mobile, O2 a Vodafone, přičemž si růžový operátor přivlastnil vítězství v kategorii hlas a data a to ve všech geografických kategoriích.

T-Mobile má první místo právem

Podle technického ředitele TMCZ a Slovak Telekomu pana Branimira Marice si T-Mobile první místo zasloužil právem. Podle jeho slov je prvenství v průzkumu jasným důkazem toho, že se neustále snaží posunovat kupředu, implementují nejnovější technologie a zákazníkům se tak snaží poskytnout co možná nejvyšší kvalitu služeb.

Podle Branimira Marice je nejdůležitější reálná zákaznická zkušenost, která potvrzuje, že se jejich úsilí o dosažení té nejvyšší zákaznické zkušenosti opravdu vyplácí.

Jak probíhalo testování

Společnost P3 spustila testování v celkem 12. velkých městech, 23. obcích a na spojovacích komunikacích. Při testování se zaměřila především na upload a download, soustředila se na čas potřebný pro natažení internetových stránek, čas potřebný pro natažení a streamování YouTube videí. Všechna tato kritéria sledovala u tří operátorů.