Datová SIM

Datová SIM je speciální druh SIM karty, který slouží výhradně pro sdílení mobilních dat. Není s ní možné volat ani odesílat zprávy, pouze přistupovat k mobilnímu internetu.

Kde se dá datová SIM využít?

Datová SIM se dá využít víceméně pro všechny mobilní zařízení ze kterých není potřeba volat, nebo to dokonce ani neumí. Naopak je potřeba aby tato zařízení měla funkční připojení k internetu. Mezi známá zařízení patří například EET pokladny, které potřebují odesílat svá data online do 48 hodin od provedení transakce.

Stejně tak lze datovou SIM v poklidu užívat v tabletech a dalších podobných zařízeních. Vhodná je pochopitelně i do mobilních telefonů, pokud nehodláte využívat klasické telefonní služby jako volání.

SIM s datovými tarify i na dobíjení

Stejně jako klasická SIM karta je i datová SIM ve variantě dobíjecí, kdy kredit postupně odečítají využitá data, nebo za klasický měsíční poplatek můžete mít v rámci datové SIM aktivovaný tarif s datovým balíčkem. I u datové SIM platí, že v přepočtu na využité megabity je mnohem levnější placení pravidelného tarifu, než dobíjení a postupné čerpání internetu na základě kreditu.

Ověřte si dostupnost internetu

*  Dostupnost 99% ČR * Cena od 200 Kč * Zapojení do 24 hodin *

Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami a s podmínkami ochrany osobních údajů

Dnes si dostupnost ověřilo 508 návštěvníků