Není to tak dávno, co se mezi služby oblíbeného poskytovatele internetu T-Mobile zařadila i mobilní televize. Díky té jste mohli své oblíbené pořady a filmy sledovat prostřednictvím mobilního telefonu a jak se ukázalo, pro spoustu zákazníků to byla vítaná změna. T-Mobile teď přichází s další velkou novinkou – vyzkoušejte si mobilní televizi zcela zdarma!

Mobilní televize opravdu zadarmo?!

Zdá se vám to nemožné? Není se čemu divit, v dnešní době totiž nic nedostanete jen tak. A už vůbec ne zadarmo. T-Mobile teď připravil zajímavou promo akci, díky které si zákazníci budou moci vyzkoušet mobilní TV se 100% slevou – kromě úspory peněz tato akce přináší i celou řadu dalších výhod.

Sledujte oblíbené pořady odkudkoli!

Televize přes internet se velmi rychle stala hitem. Přesto jste však byli limitováni pouze tím, že jste se mohli dívat skrze televizní obrazovky. Mobilní televize tak posunula hranice zase o kousek dále, protože jste díky ní mohli všechny pořady, filmy a seriály sledovat ze svého mobilního telefonu, tabletu, notebooku nebo počítače.

Jaké jsou podmínky?

Zaujala vás představa, že byste mohli vyzkoušet mobilní televizi úplně zadarmo? Pak vás určitě zajímá, jaké to má podmínky. Podmínky jsou tu vlastně dvě:

  1. mít doma T-Mobile SAT TV
  2. mít u T-Mobile zřízený jakýkoli hlasový tarif