Vodafone má pro své zákazníky opět lákavou nabídku – LTE internet za 449 Kč měsíčně. Až donedávna mohli tuto službu využívat pouze zákazníci, kteří měli u červeného mobilního operátora zřízenou alespoň jednu službu, za kterou měsíčně platili minimálně 250 Kč měsíčně. Odteď ale rychlejší 4G LTE internet mohou využívat všichni.

LTE internet je levnější nežli předtím

Potřebujete-li doma kvalitní, rychlé a spolehlivé připojení, pak je LTE internet pro vás tou správnou volbou. Díky akci od Vodafone jej teď můžete mít ještě levněji, nežli předtím. Tato služba totiž původně stála 599 Kč měsíčně a zákazníkům nabízela rychlost maximálně 30/5 Mbit/s. Vodafone šel s cenou dolů a zároveň tuhle službu nabídl prakticky komukoli, kdo ještě doma nemá rychlé připojení k internetu.

Internet je bez omezení

Další dobrou zprávou je, že tarif není nijak omezen, nemusíte řešit množství vyčerpaných dat a nevztahuje se na něj ani FUP. Připojit se může až 32 zařízení, aniž by došlo k sebemenším problémům. Pokud vás lákavá nabídka od Vodafone nadchla, ještě předtím, než se unáhlíte, ověřte si dostupnost pokrytí na své adrese.